Шановний Ілон Маск

1 коментувати
Мій варіант листа винахіднику від українських міністрів

Шановний Ілон Маск,

Вашої компанії SpaceX, що відкриває шлях до колонізації Марса, розробляючи багаторазові ракети Falcon 1 і Falcon 9, а також космічний корабель Dragon – потрібна ліцензія НБУ. Для того, щоб здійснювати свою діяльність на території України (адже ви пролітаєте над територією України, хоч і по орбіті), необхідна ліцензія НБУ щодо діяльності вашої попередньої компанії PayPal. Ліцензію ви зможете отримати після реєстрації шляхом внесення відомостей про неї до відповідного реєстру. До речі, Нацбанк України спростив перелік документів для внесення відомостей про міжнародні системи інтернет-розрахунків у цей реєстр (звернення, копія документа, що підтверджує право здійснювати діяльність у сфері міжнародних переказів, і перелік послуг, які планується надавати для резидентів України), тому той момент, коли ви вирішите наступного разу пролетіти над територією нашої країни – буде означати, що ви готові включити повний обсяг сервісів PayPal на території України. А це буде означати, що ви згодні пройти реєстрацію відповідно до загальної процедури в НБУ. Ось тоді й поговоримо про польоти.

Ваша друга компанія Tesla, що випускає електричні автомобілі, цілком могла б проспонсорувати поставку 500 позашляховиків Tesla для керівного складу уряду України. Такий обсяг автомобілів нам необхідний для повноцінного здійснення реформ в нашій економіці і фінансовій системі. Докладні специфікації – додані до цього листа, ну коротше кажучи – автомобілі ми хотіли б отримати в літній гумі, в повному фарші і не пізніше червня.

Tesla цілком могла б проспонсорувати поставку 500 позашляховиків для керівного складу уряду України

Ваш енергетичний концерн SolarCity, який будує в Буффало завод з виробництва сонячних панелей, цілком може побудувати такий другий в Полтавській області. І ми зробимо все, щоб ваші топ-менеджери, які приїдуть управляти цим заводом, швидко пройшли всі обов'язкові процедури по здачі аналізів в лікувально-профілактичних установах, з метою отримання довідки про те, що не хворі на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманію та інфекційними захворюваннями. Ми в прискореному режимі переведемо і затвердимо у нотаріуса копії їх паспортів. Нехай тільки захоплять з собою довідки про несудимість і підтвердять дипломи в нашому Міністерстві освіти. Обладнання для заводу, яке ви відправите кораблем – швидко і безболісно пройде митницю, тому що ми заздалегідь вирішимо всі питання, пов'язані з експертизою ДФС в лабораторії, і це ніяк не вплине на терміни митного оформлення. Загалом чекаємо вас в Полтаві, стіл накритий.

Проект Hyperloop, відомий як проект вакуумного поїзда, що з'єднує міста і країни – цілком може взяти участь у будівництві обіцяної гілки на Троєщину. Ми вважаємо, що в світі з цим завданням може впоратися лише Hyperloop, і ніхто більше.

Ну а ваш останній проект Neuralink, який намагається пов'язати людський мозок і штучний інтелект за допомогою імплантованих імплантатів – ідеально підійде для наших державних мужів. Оптимально, якщо в систему відразу буде вбудований алгоритм, контролюючий найзатребуванішу в наших краях функцію, про неї колись вже згадували в Старому Завіті і назвали заповідь: не кради.

Чекаємо в Україні. Зустрінемо в аеропорту, буде водій Сергій з табличкою.

З повагою,
Кабмін

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.