На одному щаблі з Іраном та Північною Кореєю

19 коментувати
Заборона і блокування сайтів, які використовуються іноземними спецслужбами з метою дискредитації країни – це не вирішення проблеми, а втеча від неї

Трохи менше року тому федеральний суд США заборонив провайдерам блокувати сайти і підтримав ідею мережевої нейтральності. З того часу блокування сайтів провайдерами в США офіційно вважається незаконним. Цим рішенням Федерального суду США підтримав концепцію мережевої нейтральності, принцип відкритого інтернету.

Мережева нейтральність (network neutrality) – це принцип, за яким провайдери не віддають переваги одному цільовому призначенню перед іншим, або одним класам додатків (наприклад, www) перед іншими (наприклад, онлайн-ігри або IP-телефонія). Це означає, що провайдери не мають права блокувати сайти або застосовувати дискримінаційні заходи проти будь-якого інтернет-трафіку.

Яким чином США бореться з пропагандою? Приймає законопроект, який передбачає відкриття при Держдепартаменті нового відомства, яке буде протидіяти російській і китайській пропаганді, шляхом заохочення вільного потоку правдивої інформації.

До завдань відповідного відомства входить синхронізація і координація федерального уряду з розпізнавання, розуміння, викриття і протидії зарубіжній державній і недержавній пропаганді і дезінформації, спрямованих на підрив інтересів національної безпеки США.

В сучасному світі так діють тільки слабкі уряди, що бояться власного народу

У моєму розумінні, єдино вірним способом протистояти гібридній війні в інформаційному полі в сучасних реаліях є моментальне викриття пропаганди і маніпуляцій, і створення паралельного інформаційного потоку, що формує позитивний імідж країни, спрямований у світ.

Заборона і блокування сайтів, які використовуються іноземними спецслужбами з метою дискредитації країни – це не вирішення проблеми, а втеча від неї. У сучасному світі так діють тільки слабкі уряди, що бояться власного народу і не довіряють йому.

Це антиконстітуційний крок, спрямований в бік обмеження свободи слова під виглядом боротьби з екстремізмом, що ставить державу на один щабель з Іраном, Північною Кореєю, Китаєм і Лівією. Подібна політика не має нічого спільного з сучасною концепцією прав людини, в яку закладена ідеологія майбутнього світового громадянства, яка враховує інтереси всього людства в цілому.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.