Як боротися з енергетичними вампірами

3 коментувати
Будьте самодостатніми і перестаньте переживати про те, що не додає вам ні енергії, ні позитивних емоцій

Енергетичні вампіри — це такі мерзенні люди, які харчуються вашою життєвою силою і висмоктують вашу енергію. Навколо багатьох з нас збирається ціла армія подібних мракобісів. Особливо це відбувається з тими, хто є щирим і відкритим по відношенню до інших.

Коли я був маленьким, я багато читав, малював, писав фантастичні розповіді і вчився грати на музичних інструментах. Все це, укупі з любов'ю матері, зробило мене досить відкритою, щирою і емоційною людиною. Близькі друзі це знають. Але одночасно з цим, все своє життя я, як і багато інших, піддаюся атакам тих, для кого моральність, великодушність, доброта та інші чесноти є благодатним кормом. Для кого основний сенс життя — змагання за місце під сонцем, а основні драйвери розвитку — заздрість, скритність, недовіра і обман. У підсумку, з часом, пройшовши через багато життєвих етапів і колізій, я вивів для себе формулу по боротьбі з такими людьми:

1. Довіряйте самому собі. Це ваше життя, і воно унікальне. Ніхто не має права нав'язувати вам власну точку зору, особливо якщо вона суперечить вашим внутрішнім принципам і цінностям. Ви можете прийняти пораду про те, як вчинити в конкретній ситуації, але завжди потрібно пам'ятати, що двох абсолютно однакових людей, як і ситуацій, не буває.

Це ваше життя, і воно унікальне

2. Будьте самодостатніми. Перестаньте паритися про те, що не додає вам енергії і позитивних емоцій. Хтось вважатиме, що це жорстоко, але на жаль — це реальність, в якій ми живемо. Звичайно, це зовсім не означає, що ви повинні нівелювати всередині себе милосердя і співчуття до тих, кому погано. Але поки ви самодостатні — ви в гармонії з самим собою і оточуючими вас людьми. Є ви і ваші близькі, друзі. Вони люблять вас такими, якими ви є.

3. Не спілкуйтеся з тими, хто вам заздрить. Зазвичай, заздрять ті, хто звик постійно порівнювати себе з оточуючими. Постійне порівняння з оточуючими виникає тоді, коли в людині — слабкий внутрішній стрижень, який відповідає за самодостатність і породжує невпевненість у власних силах. Заздрість для таких людей — обов'язкова частина щоденного світосприйняття, що отруює їм життя. Люди, які заздрять, несуть в собі смуток, роздратування, нетерпимість до чужих успіхів і всепоглинаючу ненависть до оточуючих. Тримайтеся від таких подалі.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал

Новое Время запрошує на лекції наших відомих колумністів Діалоги про майбутнє. Детальна програма тут

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу  Мнения Нового Времени


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.