Хто і навіщо створює групи смерті в соцмережах

1 коментувати
Мета одна - отримання прибутку за рахунок продажу відео, на яких підлітки кінчають життя самогубством

Прочитав про групи смерті в Вконтакте, до однієї з яких, як з'ясувалося, вже приєдналося близько 200 українських тінейджерів. Адміністратори груп схиляють дітей до виконання квестів, суть яких - наносити собі фізичні каліцтва, а потім, в якості фінального кроку, покінчити з собою, транслюючи цей процес у прямому ефірі. Після цього, за словами кіберполіції, запис потрапляє в darknet і долучається до списку аналогічних файлів, виставлених на продаж.

Тут варто коротко пояснити, що таке darknet. Darknet - це особливий тіньовий сегмент мережі, до якого можна підключитися через звичайний браузер. Darknet відрізняється високим ступенем анонімності, що, в свою чергу, дає користувачам можливість комунікувати між собою і пересилати один одному інформацію, абсолютно не боячись, що їх накриє кіберполіція, спецслужби і т. д. Таким чином, darknet давно перетворився на місце збору не тільки дисидентів, біженців, журналістів, спецагентів і представників неурядових організацій, але і торговців зброєю, наркотиками, підробленими кредитними картками, терористів, найманих вбивць, педофілів та інших маніяків всіх мастей. Це людське дно, страхітливе своєю глибиною.

Виходить, що весь цей процес у згаданих групах націлений тільки на одне: отримання прибутку за рахунок продажу відео, на яких підлітки кінчають життя самогубством.

Darknet - це особливий тіньовий сегмент мережі, до якого можна підключитися через звичайний браузер

Дика історія. Дика в своїй буденності, яке демонструє, наскільки в суспільстві відсутні механізми реагування на подібну патологію. Очевидно, що серед нас живуть істоти, позбавлені таких якостей, як гуманність і співчуття. Такий тонкий шар генетичного поліморфізму, що відрізняє цих потойбічних істот від людини розумної. Зовні вони дуже схожі на людей, але інші - вони заробляють на смерті дітей.

Але найбільше вражають батьки, яким на все начхати. Батьки, які віддають перевагу не розмовляти з дитиною, а перевести норму спілкування в родині виключно у технічний аспект, задобрюючи їх одягом, гаджетами і кишеньковими грошима. Щиро вважаючи, що саме ті ходять в школу, що там ними займаються шкільні вчителі. Вчителі, тим часом, давно демонструють, що, за рідкісним винятком, воліють займатися вирішенням власних проблем виживання, а не психологічними проблемами чужої дитини. Міністерство освіти (і науки) традиційно сидить у вежі зі слонової кістки. В результаті, вихованням дітей займаються потойбічні істоти з глибин мережі.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.