Куди їде поїзд Лоліти та Самойлової

8 коментувати
Павло Казарін: Засуджувати Юлію Самойлову за її майбутній виступ в Севастополі навіть трохи ніяково

Павло Казарін: Засуджувати Юлію Самойлову за її майбутній виступ в Севастополі навіть трохи ніяково

Юлії Самойловій організували виступ в Криму. В травні. Якраз тоді, коли в Києві почнеться "Євробачення"

Москва хотіла знайти символічну відповідь на недопуск Самойлової в Україну - і їй це вдалося. Дійсно, якщо співачку не пускають до Києва за візит до Криму, що може бути ефектніше, ніж знову відправити її на півострів? Мовляв, від своїх слів не відмовляємося, вибачатися не маємо наміру, гнемо свою лінію до останнього, - пише Павло Казарін для Крим.реалії.

І засуджувати Юлію Самойлову за її майбутній виступ в Севастополі навіть трохи ніяково. Тому що у всій цій епопеї з її виступом на Євробаченні, що не відбудеться, найбільш вразлива сторона – це вона сама. У Росії людина в її становищі може бути зобов'язана кар'єрою тільки державі – і якщо держава додала дівчині з інвалідністю трохи медійності, то це історія про те, як зло випадково зробило добро.

Але в тому й річ, що Юлія Самойлова в цьому відношенні дорівнює лише самій собі. Вона не дорівнює своєму цеху, тому що вона – не частина цеху. Її існування в шоу-бізнесі – це виняток і якби не рішення Москви використовувати її слабкості як медіатаран, ми б ніколи не дізналися про її існування. Тому Самойлова не правило. Правило – це Лоліта Мілявська.

Батьківщина Лоліти - це не Україна. Її батьківщина - це Малоросія

На початку квітня Лоліта постила в соцмережах фотографію, на якій стояла в обнімку з Наташею Корольовою, Любов'ю Успенською і Таїсією Повалій. Підпис під фото свідчив, що так виглядає «українське земляцтво в Кремлі». А в кінці квітня українські прикордонники зсаджують її з поїзда за концерт в Криму.

І все риторичне обурення Лоліти побудоване на тому, що не можна позбавляти людину її батьківщини. Вона, яка народилася в Мукачеві, вчилася у Львові і працювала в Одесі – обурена забороною в'їзду. Але в тому й особливість, що Лоліті ніхто не забороняв в'їзд додому. Просто її батьківщина перестала існувати.

Тому що батьківщина Лоліти – це не Україна. Її батьківщина – це Малоросія. І свою кар'єру співачка робила саме як виходець з цієї самої імперської окраїни. Коли заради столичної прописки укладали фіктивні шлюби, а будь-яка кар'єра в союзній республіці була лише тренуванням перед штурмом справжнього імперського Олімпу.

Батьківщина Лоліти Мілявської – це вареники і борщ. «УкрАінскій» і шаровари. Анекдоти про українську мову, які придумують люди, що ніколи української мови не знали. Обов'язковий Тарас Бульба, якого читали тому, що його автор став частиною імперської літератури. Але Лоліта так і не зрозуміла, що ця її батьківщина остаточно померла три роки тому.

Її вбила нова батьківщина Лоліти. Та, в якій вона зробила кар'єру і стала зіркою. В якій вона отримала славу, гроші і біографію. Причому особлива іронія в тому, що вбивство вийшло ненавмисним: Москва хотіла зберегти Малоросію, а в результаті відправила її в небуття. Той самий Крим, який закрив Лоліті дорогу до Києва, три роки тому зробив з Малоросії – Україну.

Її поїзд не доїде до місця призначення. Тому що в минуле потяги не ходять.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.