Навіщо ми їх обираємо. Потоп в Одесі і місцева влада

1 коментувати
Про сильний дощ було відомо два дні тому. Влада, як завжди, навіть не почухалася

Одеса. Вчора було штормове попередження. Вчора ж, з 18.00, йде дощ. Щоб ви розуміли (інформація для немісцевих), сильний дощ в нашому місті - це вирок. Затоплені вулиці і так далі. Їду на роботу, яку спокійно можна було відмінити. Але не від мене то залежить.

Навкруги - Армагеддон. Пишуть, що вперше в Одесі Яндекс повідомляє про затори в 10 балів скрізь. Робота спецавтомобілів у такій ситуації - неможлива.

Ще раз - про сильний дощ було відомо два дні тому. Місцева влада, як завжди, навіть не почухалася. Не треба подвигів. Просто відмініть навчання в школах. Попередьте про роботу лише тих служб/організацій, які забезпечують життєдіяльність міста. Організуйте рух громадського транспорту. Погодьте свої дії з організаціями, які підпорядковані Києву. І займайтеся ліквідацією наслідків.

І повідомляйте місту, що відбувається, що ви робите для полегшення пересування містом. Хороше тренування перед холодною і сніжною, за прогнозами, зимою.

Але ж ні. Треба, щоб всі повбивалися в пробках, щоб затонули автомобілі, щоб «швидкі» волали сиренами.

От навіщо ми їх вибираємо?

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.