10 речей про фінал Євробачення та фріка-пранкера

3 коментувати
Була вчора на фіналі Євробачення. Кілька важливих речей, які вважаю за необхідне озвучити

Вони – моє суб'єктивне враження, яке базується на тому, що бачила.

1. Відмінна організація. Ніде я не стояла в черзі, все продумано до дрібниць, швидке проходження контролів, всі ввічливі і люб'язні.

2. Хороша комунікація обслуговуючого персоналу в залі. Уважні, швидкі, добре проінструктовані. Йдуть назустріч, допомагають в разі необхідності.

3. Медики і секьюріті в залі були розміщені таким чином, що контролювали свої квадрати, тримаючи їх в полі зору. Бачила, як медичний працівник, отримавши повідомлення по рації, швидко добрався до глядача.

4. Багато поліції. Регулювали потік людей, коли виникала в тому потреба.

5. Торгівля сувенірами, напоями, бутербродами йшла швидко, черги не накопичувалися.

6. В зал з напоями чи їжею не пускали – і це правильно.

7. З будь-якого глядацького місця добре було видно сцену. При вході волонтери попереджали, щоб в разі виникнення незручності з місцем, звертатися до них. Вони, в свою чергу, перенаправляли в сервісний центр, розташований в фойє.

8. Працівники сцени, котрі за лічені хвилини міняли декорації і витирали покриття, працювали геніально. Правда! Жодного зайвого руху, все миттєво, реактивно.

9. Дійство на сцені – вище від усі очікування! Неймовірне шоу. Без жодної заминки-зупинки. Про спецефекти просто мовчу – жодний телевізійний екран того не передав.

10. Всі люди, котрі забезпечували процеси на вулиці, варті окремих подяк – весь день моросив противний мілкий дощ.

Знаєте, я була зі своїми закордонними подругами. Вони у захваті і від фіналу, і від його організаційного забезпечення. І я пишалась, що Україна так достойно справилась.

P. S. Про фріка-пранкера не варто багато говорити. Джамала виступала на маленькій сцені в фан-зоні, щільно обліпленій глядачами. Звичайно, людина, яка так вільно катається світом і здійснює подібні непотребства, має своїх замовників і організаторів. З цим, власне, потрібно розбиратися. І це – завдання для безпеки.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.