Ідеальний український чиновник. Хто він

2 коментувати
Ти маєш бути патріотом, реформатором, поділяти європейські цінності та бути послідовним захисником традицій часів Трипілля

Аби суспільство "сприйняло" нову людину на держслужбі, вона повинна мати певні ознаки: бути молодою, але не дуже, мати профільний досвід 10+ років у держорганах та ніколи не перетинатись з минулою владою, а краще і з цією, бо всі однакові.

Бути з простої та бідної сім'ї, батько дисидент, мати викладач у середній школі. Всі члени родини з бездоганною репутацією та поділяють твої погляди. Це вони їх заклали, але все інше ти сам, тобі ніхто ніколи не допомагав.

Закінчити кращий університет у Європі або США, бо як можна робити реформи, не маючи кращої освіти?

Бути патріотом, реформатором, поділяти європейські цінності та бути послідовним захисником традицій часів Трипілля. Важливо, аби про тебе всі знали, щоб ти був транспарентним та зрозумілим одночасно, та не потрібно витрачати час на піар, який можна використати на реальні речі.

Ти маєш бути з простої та бідної сім'ї, батько дисидент, мати викладач у середній школі

Дуже важливо мати приклади реальних справ: це можуть бути проекти міжнародного рівня, якими пишається вся країна. Звичайно, у цих проектах не може бути грантів, участі бізнесу та держави.

У тебе не було помилок, ти не маєш на них права. Ти все зрозумів ще в третьому класі, з тих пір послідовно дотримуєшся стратегії та маєш чіткі цінності.

Особистого життя у тебе немає, бо навчання, дослідження, постійний розвиток та фантастична кар'єра. Але в тебе є родина, міцна і справжня, три хлопчики та донечка. На жаль, вони ніколи не бачили батьків.

І головне, тебе не існує. Реформи, вони якось самі.

Текст опубліковано з дозволу автора.

Оригінал

Більше поглядів тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Володимир Кадигроб
Володимир Кадигроб

Арт-менеджер, громадський діяч, видавник документальної книги #Euromaidan. History in the Making, засновник київської платформи сучасного мистецтва PCA

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.