Йдеш у владу – будь готовий пожертвувати всім

27 серпня 2015, 23:56
Візьміть на себе відповідальність, прийміть конкретне рішення. Скажіть людям правду, нехай навіть неприємну

Половинчасті заходи, за яких війну відмовляються називати війною, а про незручні питання намагаються мовчати, ні до чого не приведуть. Не можна очікувати від суспільства, що воно змириться з подіями в Криму та на Донбасі. Рано чи пізно постане питання про економічні зв'язки з окупованими територіями, блокаду або її скасування. Суспільство так влаштовано, і нікуди від цього не дітися.

Відео дня

Це складні питання, я готовий брати участь в їх обговоренні, але поки у мене, як у громадянина, однозначної відповіді немає. Крім того, відповідати на ці питання повинні не ви і не я, а той, хто на виборах заявляє: «Я беру владу, а разом з нею – відповідальність. Я хочу зробити перше, друге, третє».

Візьміть на себе відповідальність, прийміть конкретне рішення. Скажіть людям правду простими, чіткими пропозиціями. Впевнений, українці готові прийняти будь-яку, навіть найнеприємнішу інформацію, якщо вона буде правдивою. Головне, щоб у вас, крім цієї правди, був ще й план дій.

Не можна очікувати від суспільства, що воно змириться з подіями в Криму та на Донбасі

Я не політик; як простий громадянин, я для себе остаточних висновків ще не зробив. Але, якби я був при владі, то для того, щоб зупинити цю війну, щоб перестала литися кров і було вирішено питання зі Сходом, я би поставив на карту все найдорожче, що у мене є.

Якщо ти йдеш сьогодні у владу – будь готовий пожертвувати всім. Якщо ти до цього не готовий, значить, ти не та людина, яка в змозі вирішити цю проблему. Не та людина, якої сьогодні потребує Україна.

Ця колонка - частина інтерв'ю зі Святославом Вакарчуком, опублікованого в журналі Новое Время від 28 серпня 2015

Показати ще новини
Радіо NV
X