Депутати на канікулах

0 коментувати
Поки народні обранці тішаться своїми “довгоочікуваними” канікулами, інтереси мільйонів українців продовжують ігнорувати

Депутати, або як їх ще часто називають народними обранцями, хоча це ніколи не відповідало дійсності, найбільше люблять не свою роботу, а її можливості. І замість того, щоб працювати на державу і відкласти всі свої справи до вирішення питань життя і смерті держави, вони знову беруть з собою валізи їдуть з країни, яку самі довели до жебрацтва. При цьому, їдуть за гроші платників податків.

Щоразу відправляючись на берег океану, по собі вони залишають країну у стані агонії, і лише активність суспільства зберігає країну єдиною. І замість того, щоб вирішити проблеми, вони їх навпаки створюють. Але ж деякі могли б і вирішити, якби була воля довести до завершення з десяток реформ.

Що це означає для всіх нас – громадян України? 

Щоразу відправляючись на берег океану, по собі вони залишають країну у стані агонії

Це означає, що восени не буде нової медичної системи. Українці і далі мають лікуватися в старих лікарнях, в який ще не пережили совок, в той час як самі депутати давно літають за кордон, або користуються послугами дорогих вітчизняних клінік. За наші з вами гроші.

Це означає, що 1 вересня діти знову підуть у старі совкові школи, які не забезпечені нічим необхідним і де й досі вчать навичкам кінця ХХ ст., тоді коли світ мчить в майбутнє.

Це означає, що дороги в Україні і надалі будуть погані, тому що немає системного рішення як покращити якість доріг, як створити конкуренцію на ринку, як розвивати інфраструктуру країни. І ніхто не захоче використовувати український логістичний потенціал, тому що за якістю інфраструктури ми й досі одна з найгірших країн світу.

Це означає, що інвестицій в Україні і далі не буде, тому що правоохоронна система так і не була реформована, нові суди не запрацювали, старі служби і досі деруть хабарі.

Це означає, що мільйони пайовиків вкотре обдурені. Депутати знову читають мантру про “необхідність обговорення концепції реформи ринку землі”. У них на це було 16 років, а вони хочуть вкрасти ще стільки ж, а може й більше.

Це означає, що не буде гідних пенсій, зарплат, а натомість за цей час чиновники будуть працювати над тим, щоб накинути на шиї українців нову данину у вигляді тарифів.

І все це вони роблять за ваші гроші, тому що саме жителі України платять за утримання всього бюрократично-чиновницького апарату, який замість того, щоб справно працювати, думає лише про себе і своє сите майбутнє. 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.