ОАЕ: Країна великих можливостей і обмежень

0 коментувати
У багатьох в ОАЕ притупляється почуття відповідальності і люди поводяться зовсім розкуто. Подібна поведінка досить часто закінчується візитом за лаштунки еміратського театру

Вирішивши поїхати на заробітки в Емірати, слід усвідомлювати, що це країна з абсолютно іншою культурою, релігією і світоглядом. Країна, де, здавалося б, звичайні для багатьох речі заборонені законом. Але можливість поліпшити своє фінансове становище з легкістю нівелює ймовірні незручності, і в цілому навіть додає певної пікантності ситуації і додаткового викиду адреналіну.

Тому ти пакуєш валізи і вирушаєш в країну великих можливостей і не менших обмежень.

Зробивши ставку на туризм, влада ОАЕ змушена була піти на багато поступок, які на початку 90-х викликали неоднозначну оцінку не з боку суспільства, але й у сусідніх країн: Саудівської Аравії, Катару та ін. Однак еміратські шейхи були стійкими й непохитними у своїх переконаннях і з часом ОАЕ перетворилися на країну з усіма можливими розвагами, про які в тій же Саудівській Аравії експати можуть тільки мріяти: пляжі з дівчатами у відвертих бікіні, алкоголь, який купити не важче, ніж, скажімо, в Канаді, нічні клуби, де за символічну плату можна пристойно "накидатися", побешкетувати, ну і, звичайно ж, не залишитися на самоті жаркими аравійськими ночами.

Щоб хоч якось привести до тями "золоту молодь", у серпні 2014 року влада анонсувала першу хвилю призову в армію ОАЕ

Саме тому почуття відповідальності за свої вчинки у багатьох притупляється і люди ведуть себе зовсім розкуто і навіть нахабно, однак подібна поведінка досить часто закінчується візитом за лаштунки еміратського театру, тобто, за ґрати. В'язниці ОАЕ мало чим нагадують одну з найбагатших країн світу і єдиним нагадуванням є місцеві хулігани, у яких там, до речі, велике представництво.

В основному це молоді хлопці, які не змогли впоратися з вибухонебезпечним міксом з шалених грошей і свободи. Варто визнати, що судова система однаково сувора як до експатів, так і до корінного населення. Ніяких поблажок. З показань моїх знайомих, які побували по ту сторону еміратської казки, їх там від 30-50%.

Щоб хоч якось привести до тями "золоту молодь", у серпні 2014 року влада анонсувала першу хвилю призову в армію ОАЕ, яка має на меті направити в правильне русло енергію надто збуджена молоді.

В цілому ситуація в регіоні вимагає бути гранично сконцентрованим. Крім того, не варто шукати логіку в еміратському правосудді. Законотворча система далека від ідеалу й дуже часто нелогічна. Достатньо п'ять хвилин поритися в інтернеті, щоб знайти справи з серйозними вироками, які, на нашу думку, абсурдні і не мають під собою ніякої підстави. Так, наприклад, неодружена пара отримала дев'ять місяців в'язниці за те, що вони жили разом. Я вам таких пар десятки нарахую, і це тільки серед моїх знайомих.

Тому не втрачайте пильність і не забувайте, що це країна де можливостей так само багато, як і суворих законів, де буває амністія, але й регулярно приводиться в дію смертна кара. 

У мене все. Хорошого відпочинку.

Більше поглядів тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Євген Янишин
Євген Янишин

Менеджер з продажів, живе в ОАЕ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.