Ті, хто несуть смерть. Чого хочуть від нас ісламісти

3 коментувати
Поки ми не зрозуміємо, що ісламісти просто прагнуть померти і вбивати, ми не знайдемо психологічного ключа до ефективної боротьби проти терору

До азів політичної психології належить те, що справжньою метою терористів є символи держави та цінності суспільства. Цінність людського життя - головна з них. У країнах, де смертну кару скасовано, бо ніхто не може зазіхати на життя людини, терористи демонструють повне презирство до людського життя, зокрема й до власного. Вони несуть смерть в собі та сіють смерть навколо себе. Поки ми не зрозуміємо, що ісламісти не хочуть в обійми гурій, а просто хочуть померти і вбивати, ми не знайдемо психологічного ключика до розуміння й, отже, до ефективної боротьби проти терору.

Кілька разів писав і повторюся. Терористи атакують цінності демократичного суспільства. Атакують ідею толерантності та мультикультуризму. «Ви нічого не можете зробити з нами!» - ніби вигукують вони, тільки замість слів - кулі, а замість фраз - вибухи.

Щосили вороги намагаються уподібнити нас до себе - наповнити ненавистю, бажанням вбивати та вмирати. «Закрийте кордони. Стежте за кожним кроком своїх громадян. Ухваліть драконівські закони на кшталт російських. Вбивайте нас, рубайте нам голови на гільйотині при величезному скупченні народу!»

Кожен терористичний акт - внесок до виборчої кампанії лідерів на кшталт Трампа або Путіна

Кожен терористичний акт - це підтримка правих радикалів, це внесок до виборчої кампанії лідерів на кшталт Трампа або Путіна. Як до масті російському президенту були вибухи в Москві.

Кожен терористичний акт - це акт на підтримку цінностей тоталітаризму.

Я не знаю, що з цим можна зробити.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.