Савченко і точкові репресії

8 коментувати
Прокурор зажадав для Надії Савченко 23 роки суворого режиму

Прокурор каже "треба", суд відповідає "так"! Ну, дасть послаблення на три роки. Така собі "маржа" юридична, припуск: просити трохи більше, щоб суд міг милосердя явити.

Я гадаю, що разом із терміном "гібридна війна" (насправді не гібридна, а часткова, раніше небачена - військові дії та захоплення території на тлі збереження торгово-економічних відносин) у життя повинен увійти термін "точкові репресії".

За часів Сталіна показові процеси були масовими. У Надії Савченко знайшли б десятки спільників. Та що десятки! Сотні! А у Сенцова була б ціла мережа турецько-японсько-німецької агентури. І всі б зізналися. Всі. І не такі розколювалися.

А тут вибіркові удари. Коли спрямовані, це Ходорковський (тремтіть, олігархи) або Литвиненко (тремтіть, розвідники, за зраду - смерть). Коли – випадкові. До них, гадаю, належать Савченко та Сенцов. Але достатньо кількох, і боятимуться всі.

Засудили жінку, яка лайки ставила в ФБ і перепощувала проукраїнські тексти, до виправних робіт, а знаряддя злочину - комп'ютер - зламати разом із мишею. І вже всі користувачі думають: «А ми як?»

І масових репресій не потрібно. Досить точкових. Так гуманніше. І що важливо - економічніше.

Це чорна сторінка в історії Росії. І їм потім її читати. А нам зараз в цьому жити. І ми виживемо.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.