Чому Путіну простіше, ніж Сталіну

4 коментувати
Покоління дев'яностих виросло в невинності невігластва і в повазі до масової культури в її найгіршому сенсі. Цей матеріал легко доступний для обробки

Я ще ось про що думаю. Товаришу Сталіну доводилося мати справу з людьми або освіченими, несучими у собі знання філософії релігії і навіть літератури, і, як не дивно, повагу до неї, або з людьми, які з покоління в покоління накопичували звичку, навик до тяжкої праці, інколи - на межі виживання. І те й інше породжувало "опір матеріалу", а все, що чинить опір, потрібно було або зламати, або знищити - звідси великий терор і голодомор.

Товаришу Путіну куди легше - покоління дев'яностих виросло в невинності невігластва і в повазі до масової культури в її найгіршому сенсі, в поклонінні кримінальним авторитетам. Під звуки попси і шансону. Цей матеріал легко доступний для обробки. Його не потрібно знищувати, не потрібно навіть виховувати. А еліта - скільки там тієї еліти? Приручити, залякати, кого і ліквідувати для острашки.

Справу зроблено.

І ще - спробував уявити собі нинішніх правителів Росії в каракулевих папахах і пальто з каракулевими ж комірами, які стоять на трибуні Мавзолею. Не вийшло. Не йде їм уніформа радянських старців. Це - щось інше.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.