Навіщо нам біометричний контроль?

2 коментувати
Біометричний контроль краще вирішує безпекові питання та буде підтриманий суспільством 

Рада національної безпеки і оборони схвалила введення з 1 січня 2018 року біометричного контролю для іноземних громадян.

У нас активно ставилося питання про запровадження віз з Росією. Однак воно є неоднозначним для населення: більшість людей не хоче запровадження віз з РФ, тому що у багатьох є родичі там. Крім того, очевидно, що Росія, могла піти на симетричні чи асиметричні дії, тобто також піти на запровадження віз для українців. Коли ми говоримо про завпровадження віз, маємо говорити наскільки це вирішує питання безпеки. А для цього запроваджувати візи необов’язково.

До того ж, запровадження віз означало б різке збільшення українських дипломатичних представництв в Росії. Натомість Росія відповідно могла б вимагати збільшення російських консульств в Україні. А що таке російські консульство ми знаємо – це п’ята колона. Тому при вирішенні цього питання, треба було виходити з того, що нам це дасть: плюси, мінуси та чим замінити візи. Адже головне – не візи, як самоціль, а забезпечення безпеки для України.

Це абсолютно правильний крок і я не бачу тут жодних застережень, які могли б хвилювати українців

І от запровадження біометричного контролю при в’їзді в Україну – це один із засобів цього контролю, який дає нам більше можливостей для захисту. Тому, я думаю, що це був правильний крок.

Є багато проміжних кроків до запровадження віз. Це може бути попередня реєстрація для перетину кордону, надання необхідних довідок про місце проживання, тощо. Це те ж саме, що роблять зараз українці, подорожуючи Європою. Тому, безумовно, це не є запровадженням віз, а те що росіяни почали критикувати рішення, то це – по-перше елемент пропаганди, а по-друге – це означає що рішення було правильним. Я думаю, що в Росії турбуються ті, хто хоче щось приховати та не надавати свої біометричні дані. 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.