Хто повинен відбудовувати Донбас

13 коментувати
Держава зобов'язана забезпечувати справедливість. Саме це почуття повинне з'явитися у людей після завершення військової агресії Росії в Донбасі

Президент України Петро Порошенко повідомив, що українська влада накопичила понад 10 млрд грн, які можуть бути спрямовані на відновлення інфраструктури Донбасу.

Це наслідки капітуляції Порошенка 12 лютого в Мінську під час підписання другої мирної угоди. В досягнутих тоді домовленостях чітко зазначено, що в Донбасі повинен діяти так званий закон про особливий статус і відновлюватися постраждалий регіон повинен за рахунок українського бюджету.

Це ключовий фактор несправедливості. Як відомо, після завершення війн зруйновані регіони відновлюються за рахунок агресора, а не за рахунок постраждалої сторони.

Оскільки у Порошенка немає можливості далі приховувати від людей справжній зміст Мінських угод, перебуваючи в умовах тиску з боку Заходу і Путіна, він почав говорити про те, що Україна готова виділити 10 млрд на відновлення Донбасу.

Як на мене, то Петро Олексійович трохи погарячкував. Це він готовий виділити дані кошти, а Україну ніхто не питав. Якщо б він питав у сімей загиблих або поранених на війні, або у сімей, які не можуть звести кінці з кінцями, чи готові вони заплатити за відновлення Донбасу, то відповідь, на мою думку, була б категорично негативною.

Держава зобов'язана забезпечувати справедливість. Саме це почуття повинне виникнути у людей після завершення військової агресії в Донбасі. Воно сприятиме пошуку стійкого мирного вирішення конфлікту.

Поки не буде почуття справедливості і рішення, що веде до стабільності, всі подібні заходи будуть лише тимчасовими і, на жаль, не будуть сприйняті людьми як позитивне завершення боротьби України проти російської агресії.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.