Чого Порошенко домігся в Берліні

12 коментувати
Мінські домовленості, які нищать Україну, і які понад шість місяців не виконуються ані Путіним, ані терористами, залишаються в силі

Вчора президент України Петро Порошенко провів у Берліні зустріч з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і французьким президентом Франсуа Олландом.

Сухий залишок цих перемовин:

1) Мінські домовленості, які нищать Україну, і які понад шість місяців не виконуються ані Путіним, ані терористами, залишаються в силі. Їх навіть коригувати не збираються, не говорячи про те, щоб денонсувати.

2) Невигідні Україні "мінський" і "нормандський" формати переговорів, які продукують лише потрібні Путіну домовленості, залишаються в силі. Включати в переговорний процес Євросоюз і США теж не збираються. Нехай мене не чують, але ж президент Польщі та інші європейські політики пропонують те ж саме. Мали би дослухатися?!

3) Про Крим уже не згадують, лише побіжно-ритуально.

4) Про надання Україні зброї теж не йдеться.

Усіх усе влаштовує? Олланда, Меркель - це зрозуміло. На жаль, Порошенка також. Президент України з усім погодився і рясно дякував. І це в День Незалежності.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.