Українські чартери: комедія без антракту

3 коментувати
У жодній країні ви не почуєте оплесків при зльоті. Тому що тільки ми сприймаємо той факт, що літак взагалі міг злетіти, як неймовірне везіння

Дуже повна жінка років 55 у повністю прозорій сукні - подрузі: «Катюша, давай тіки цих турків не правацировать, мало лі шо в них на умі!» - і мрійливо посміхається.

Хлопчик ридає з криками «Дай! Дай! Дай!», з кожною хвилиною все голосніше і голосніше. Обурені пасажири вимагають заспокоїти дитину. Найвинахідливіший з усіх, вусатий дядько в костюмі хакі, пропонує: «Дайте йому вже те, що він хоче!» Втомлена мама: «Не можу!» Дядько: «Чому ж?» Мама: «Він хоче надути рятувальний жилет».

Стюард: «У вас навушники передають через Bluetooth?» Мій чоловік: «Так». Стюард: «Вимикайте!» Чоловік: «Чому? Адже заборонено лише під час зльоту і посадки!» Стюард: у нас заборонено весь час! Вони впливають!» Чоловік: «На що вони впливають?» Стюард: «Вони можуть збити нас з курсу!».

Мій сусід: «Не кладіть нагору свою сумку, вона придавить мій кульок. А в ньому торт».

Дівчина біля дверей до туалету: «Відчиніть, відчиніть мені». Відповідь: «Дівчина, ви що не бачите, там зайнято!» Дівчина: «Я бачу, але я забула там свої вії і боюся, що їх вкрадуть!»

Стюард: «Давайте я заберу стаканчик, він же порожній» Жінка в літах і в трояндах: «Не віддам! У мене за нього уплочено!»

Сусід: «Не кладіть нагору свою сумку, вона придавить мій кульок. А в ньому торт»

Літня пара. Дружина - чоловікові: «Я тобі казала, що пронесу літр! А ти, Павле Івановичу, у мене не вірив!». І дістає гордовито півторалітрову пляшку з-під Моршинської, повну запашного вишневого компоту.

До речі, більше ніде, в жодній європейській країні, ви не почуєте оплесків на зльоті. Тому що тільки ми сприймаємо той факт, що літак взагалі міг злетіти, як неймовірне везіння, божий промисел, справжнє, найкраще дивонашого довгоочікуваного літа.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.