Візит Порошенка в США: чого чекати українцям

5 коментувати
Візит Порошенка в США: чого чекати українцям
Щоб поїздка була успішною, президент має прийняти кілька важливих рішень
Візит президента до США має шанси бути успішним та з результатами для Украіни і особливо зрушень в ситуації на Сході за умов:

1. Сформованого уряду. Думаю, що це підвищить шанси на зустріч з Обамою. Після візиту Керрі в Москву - це важливо.

2. Парламент до від'їзду президента має проголосувати за відставку Шокіна і, бажано, призначити гідного та професійного нового генпрокурора, продемонструвавши реальність намірів щодо реформи ГПУ. Також потрібно припинити переслідувати такі організації, як Центр протидії корупції. У нашої державності є підступні внутрішні вороги. Серед них ті, хто ініціював виїмку документів громадської організації «Центру проти корупції», який підтримують платники податків США, саме напередодні візиту президента в Сполучені Штати. Чи не ці ініціатори повинні бути негайно ідентифіковані та покарані?

3. Потрібна національна спільна та злагоджена робота. Уряд - коаліція - ГПУ - це посилення нашої суб'єктності у перемовинах президента щодо Сходу. Особливо після зневіри Заходу та втоми від політичної кризи, боротьби політиканів на знищення країни. Це також позитив напередодні 6 квітня - референдуму в Нідерландах.

4. Саме здатність влади управляти державою на користь громадян робить нас сильними. З сильними рахуються, сильним дають кредити під низькі ставки та підтримують.

В регіонах люди теж чекають на ефективно робочий уряд та парламент, а на війні - на дотискання Путіна, щоб забирав своїх найманців з нашої території

Ось план на тиждень.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.