Що дасть Україні безвізовий режим

2 коментувати
Відсутність візових бар'єрів насамперед пожвавить авіаційне, залізничне та автомобільне сполучення України з рештою Європи

Багатостраждальний безвіз...

Чому безвізовий режим насправді важливий для України?

Свобода пересування — це одна з базових свобод людини, а для українців можливість вільного пересування в межах всієї Європи — це капітал для майбутнього, реальна можливість посилення міжлюдських контактів, зближення українського гуманітарного простору із загальноєвропейським, взаємопроникнення та взаємозбагачення наших суспільств.

Безвізовий режим стане хорошим сигналом для зарубіжного капіталу, оскільки Європейський Союз цим визнає певний рівень стабільності і безпеки в країні. Це якісно покращить ділові зв'язки українського бізнесу (в т.ч. й малого) з західними партнерами і зробить привабливішим інвестиційний клімат у країні. Надаючи безвізовий режим, ЄС вимагав прийняття законодавства, яке робить прозорішими бізнес, реєстри власності, податкову систему. Отримання безвізового режиму стане спільною перемогою України та ЄС. Це означає, що Україна співставна з сусідніми центральноєвропейськими державами. Така атмосфера сприятиме зниженню відсотків на кредити, зменшенню банківської ставки, включить наших виробників у ланцюжки доданої вартості. Отже і експорт сприйматиметься легше, ринки стануть доступніші.

Насправді, саме бюрократичні перепони заважають багатьом українцям відвідувати Європу, яка зовсім поруч

Результати не з'являться вже завтра, але процес пішов.

Актуальність питання безвізового режиму для українців розбиває всі аргументи людей, які стверджують, що безвіз для українців не актуальний, оскільки більшість українців не мають фінансової можливості їздити в ЄС. Насправді, саме бюрократичні перепони заважають багатьом українцям відвідувати Європу, яка зовсім поруч. Фінансова ситуація — явище, що постійно змінюється і цьому, в тому числі, сприятиме зняття бюрократичних бар’єрів. Відсутність візових бар'єрів насамперед пожвавить авіаційне, залізничне та автомобільне сполучення України з рештою Європи, створить конкуренцію, що, в свою чергу, сприятиме зниженню ціни на квитки. На кожній візі людина економитиме понад тисячу гривень, не кажучи вже про можливість вільно планувати особисті чи ділові поїздки. А подорожі до сусідніх Польщі, Румунії чи Угорщини співмірні в ціні з поїздками по Україні.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.