Який вибір чекає Путіна в Сирії

3 коментувати
Наземна операція в Сирії – це прямий шлях у трясовину

Збройні сили Сирійської арабської республіки, за словами керівника сирійського Генштабу генерала Алі Айюба, почали масований наступ. Якщо цей наступ увінчається успіхом, то можна буде констатувати, що обмежені російські повітряні удари дійсно зіграли свою роль у просуванні сил сирійського президента.

Очевидно, що між Сполученими Штатами і Росією є домовленість уникнути інцидентів у повітрі - з цього приводу вже було кілька заяв як з російського, так і з американського боку. Воювати з Росією через Асада Захід не має наміру. Іншими словами, Третя світова війна через нього не почнеться.

Всі залишаться при своїх позиціях: Путін буде допомагати Асаду, а Захід – сприяти його відходу.

Ресурси Росії порівняно з ресурсами Заходу і США абсолютно непорівнянні. Останні мають значно більший істотний вплив на ці регіони, в порівнянні з Росією. Ні про яку втрату авторитету Сполученими Штатами зокрема чи Заходом в цілому на Близькому Сході через дії Росії не йдеться.

Воювати з Росією через Асада Захід не має наміру

На щастя, російське керівництво поки заперечує можливість наземної операції. Всі останні 50 років були доказом того, що регулярна армія, навіть діючи в набагато кращих умовах, ніж сирійська, - абсолютно марна в спробах перемогти напіввійськові формування.

Тобто, наземна операція в Сирії – це прямий шлях у трясовину. Інша справа, що ситуація може обернутися таким чином, що наземна операція стане просто неминучою.

Уявімо собі, що досить істотні сили антиасадівської опозиції прорвуться до російської військової бази. Сили ці будуть настільки великими, що розгорнута там батальйонна тактична група не зможе їх зупинити. Путін опиниться перед дилемою: або кидати туди повітряно-десантну дивізію, або ганебно евакуюватися. Це і є прямий шлях у трясовину.

Більше думок тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.