Чому Росія і Британія скасували польоти до Єгипту

15 коментувати
Рішенням зупинити авіасполучення з Єгиптом британський прем'єр погіршує своє реноме і репутацію, чого не скажеш про Володимира Путіна, у якого рейтинг зашкалює

Після трагічної катастрофи російського літака над Сінаєм, Великобританія припинила авіасполучення з Єгиптом. Через деякий час те ж саме зробила і Росія.

На моїй пам'яті подібні заходи вживаються вперше. Створилася реальна загроза. Якщо Британія скасовує польоти і вимагає доставляти туристів додому без багажу, це дещо інша ситуація, ніж подібне відбувалося б відносно російських громадян. Британський прем'єр, який приймає таке рішення, прекрасно розуміє, що згодом його уряд зіткнеться з безліччю позовів та претензій. Він погіршує своє реноме і репутацію, чого не скажеш про Володимира Путіна, у якого рейтинг зашкалює. Так що, якщо Британія приймає рішення призупинити авіасполучення з Єгиптом, отже все серйозно.

Зрозуміла логіка відлітаючих у терміновому порядку пасажирів, і зрозуміло, чому їх хочуть відокремити від багажу. Очевидно, що спецслужби побоюються установки бомби саме в багажі.

Фактично це визнання того, що найбільш вірогідна версія трагедії А321 – вибух міни, підкладеної в багаж. Тут же хочеться відзначити: до того, як Росія почала операцію в Сирії, російські літаки не вибухали.

Хоча відповідальність за катастрофу російського літака узяла на себе Ісламська держава, потрібно розуміти, що при кожній подібній трагедії, різні терористичні групи намагаються «приписати» її собі. На ці заяви можна було б не звертати увагу, якби розвідка західних спецслужб не повідомляла про те, що це, швидше за все, теракт.

Проте будь-який літак, що летить Бог знає звідки, є беззахисним. Єдиний захист від терористичних актів – це діяльність всередині терористичних організацій. Наскільки я розумію, своєї структури всередині терористичних груп у Росії немає.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.