Чого хоче домогтися ІДІЛ, погрожуючи Білому дому

3 коментувати
Спроби Ісламської держави здійснити атаки на США навряд чи будуть успішними

Бойовики Ісламської держави поширили відео з погрозою підірвати резиденцію американського президента - Білий дім. «Франція стала першою, Вашингтон буде наступним», - підкреслюється в повідомленні. Раніше ІДІЛ також пригрозив влаштувати теракти в Нью-Йорку.

Швидше за все, Ісламська держава дійсно спробує здійснити теракти в Сполучених Штатах, проте навряд чи ці спроби стануть успішними.

США створили досить послідовну систему захисту від терористичних актів. Той факт, що після 11 вересня 2001 року в Америці стався лише один теракт – вибухи на Бостонському марафоні – говорить про те, що система діє добре. При налагодженні системи антитерористичної безпеки американці робили акцент не на обмеженнях, а на координації дій, обміні інформацією між спецслужбами, налагодження оперативної роботи всередині терористичних груп.

Результати їх роботи очевидні – терактів практично немає. І я схиляюся до думки, що спроби Ісламської держави здійснити атаки на США навряд чи будуть успішними.

Що стосується гучних заяв про напад на Білий Дім, то тут очевидно, що бойовики намагаються отримати максимальний політичнийй прибуток з паризьких терактів, заявивши про себе як про дуже небезпечну силу.

Більше точок зору тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.