Лист президенту Порошенку

2 коментувати
Те, що відбувається сьогодні в Міністерстві охорони здоров'я України – ганьба. В першу чергу, ваша ганьба

Розумію, що ви не президент Французької Республіки Фелікс Фор, а я не Еміль Золя. Тим не менш, знову вдаюся до жанру відкритих листів, оскільки іншого способу бути почутим у мене немає. Нагадую вам, що в 1895 році письменник Еміль Золя звернувся з відкритим листом до президента у зв'язку з ганебною для Франції справою Дрейфуса.

Запевняю вас, що те, що відбувається сьогодні в Міністерстві охорони здоров'я України – ганьба. В першу чергу, ваша ганьба. Загальновідома імпотенція міністра, що супроводжується інтригами його челяді і триваючою корупцією, неминуче призводить до подальшого руйнування національної системи охорони здоров'я. Ви зобов'язані це знати, пане президент.

Віддаю собі звіт в тому, що стан медичної системи в країні – не єдина ваша проблема. Але рішення цієї проблеми, насправді, не вимагає додаткових грошей. Тут необхідно інше: ваша політична воля і розсудливість в кадровій політиці.

Ваш виборець та платник податків.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.