А Україна все та ж. Гірка та сумна

26 коментувати
У країні тотальної корумпованості громадян (так-так, не тільки влада!) одні шахраї і наперсточники викликають до відповідальності інших

Отже, ми успішно боремося з корупцією. А ще ми люструвати безліч поганих чиновників. Тому що ми з вами живемо в країні, де бездоганно чесний президент (і завжди був таким), пашить святістю парламент і суворо дотримується усіх норм права і суспільної моралі уряд. Які приємні, добрі слова: люстрація, боротьба з корупцією, реформи Конституції. Прокидаюся вранці і думаю: яке щастя, що я живу в такій майже ідеальній країні! Як радянські жовтеня та піонер, які щиро вірили в заклинання, що ллються з квартирної радіоточки.

Тільки от знайомі бізнесмени намагаються мене переконати, що все зовсім не так солодко. Обмовляють, ймовірно. Як я в свій час зводив наклепи на радянську владу. Та й соціологи, мабуть, обмовляють, оголошуючи падіння рейтингів. І я наговорюю, коли страждаю фізично і морально в рідному ощадбанку, сподіваючись замінити горезвісну «картку киянина».

Намагаюся засвоїти і повірити: всі, хто служили в системі влади Януковича – погані люди і жорсткі корупціонери. А ті, хто служить в системі влади – еталони чистоти і ненависті до крадіжки. Коли засвою і повірю, зрозумію, чому у списку заявлених корупціонерів і розкрадачів бюджетних грошей – тільки солдати системи Януковича. А вищі офіцери системи Порошенко – поза будь-якими підозрами.

Чому у списку заявлених корупціонерів і розкрадачів бюджетних грошей – тільки солдати системи Януковича

Колись я публічно дискутував з Віктором Януковичем, намагаючись зупинити його важку руку, занесену над чиновним людом МОЗ, аргументуючи тим, що винуватцем поганої, неефективної роботи цього відомства є його архаїчна система, а не безправні виконавці. Не почув мене Янукович... Шкода, і тоді, і зараз там працюють різноманітні фахівці, тупі і агресивні, розумні і спокійні. Дуже яскраво, виразно пам'ятаю одного з них, радника міністра Дмитра Подтуркіна, який почув здоровий голос психіатричної громадськості і зумів допомогти нам, психіатрам, радикально змінити атмосферу в нашій традиційно нецікавій вищим чиновникам країни галузі. Спасибі йому сердечне!

У країні тотальної корумпованості громадян (так-так, не тільки влада!) одні шахраї і наперсточники викликають до відповідальності інших, що належать до іншого політичного клану. Саме до клану, оскільки правдивих партій у нас немає. При цьому обережні, щоб ті, гнані, не сказали вголос правду про своїх гонителів-обвинувачів. Ось, наприклад, часто згадуваний сьогодні пан Каськів, адже він все життя служив «сім'ї» Віктора Федоровича. Починав він свою публічну кар'єру добре оплачуваною боротьбою з президентом Кучмою.

Два роки люстрації. А країна все та ж. Гірка та сумна.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.