Весна наших перемог. Як Україна дала на горіхи Путіну

2 коментувати
Був в нашому дитинстві хороший фільм «Три горішки для Попелюшки». Цієї весни Попелюшка дала Путіну на горіхи

1. На першому місці, без перебільшення, рішення Стокгольмського суду на користь Нафтогазу проти Газпрому. Гудбай, десятирічна енергетична залежність. Ми зіскочили з газової голки назавжди! Ура. Ну і плюс Газпрому не вдалося збанкрутувати Нафтогаз і забрати собі з потрохами.

2. Поділяє перше місце Угода про асоціацію . Ми заплатили за неї кров’ю найкращих наших українців. Цю кров ми Путіну і РФ ніколи не пробачимо. Ані вбитих у січні- лютому 2014, ані нашу Небесну Гвардію україно-російської війни. Януковичу не пробачимо теж його зради України . Їх чекає Гаага. А ми боротимемося за повноцінне членство в ЄС, нехай навіть це питання не короткострокової, а середньострокової перспективи.

3. Безвіз – на третьому місці. Додатковий бонус, що вступає в силу напередодні дня Росії.

4. Заборона символу «русской весны» маскарадної георгіївської стрічки, яка має таке саме відношення до перемоги над фашизмом, як наша Анна Ярославна до Москви. Це, начебто, ідеологічна дрібниця, але в умовах гібридної війни – надважливе рішення. Нехай ця стрічка повзе змією за порєбрік і там отруює, в європейській Україні їй робити нічого.

Гудбай, десятирічна енергетична залежність. Ми зіскочили з газової голки назавжди!

5. Мовні квоти на ТБ. Україна – багатонаціональна і багатомовна демократична держава і всі мови, в тому числі російська, тут вільно розвиваються і існують. Але чим більше української – тим більше України.

Додатковий бонус: закриття всіляких вконтактів і однокласників. Як то співається в українській «народній» пісні : «Не ищи меня вконтакте, в одноклассниках нас нет»

6. Попри зусилля Кремля поставити нормандський формат на паузу і нічого не змінювати на Донбасі, де «нас там нет» , наші європейські партнери, як і Україна, хочуть прогресу у виконанні Мінських угод. Про що Путіну дуже чітко заявили і Канцлер Меркель, і президент Макрон. Перемога Макрона - це чудовий горішок французів і Путіну, і Ле Пен.

Дипломатичний фронт був вдалим для України цієї весни. На фронті справжньому наші воїни тримають орків. Ціною свого життя. Майже сто Хлопців загинули з початку року за європейську Україну. Пам'ятаємо...

Якщо говорити ще про наші втрати, то Росія в березні експропріювала через свої маріонеток в ОРДЛО українську власність, вкрала українські підприємства на окупованих територіях. Не варто забувати, що формальною підставою для крадіжки стали так звані редути, організовані однією політичною силою і іже з ними. Танці і піар на крові допомогли росіянам легалізувати їх брудні сценарії. При цьому залишився відкритим україно-російський кордон, його неконтрольована частина, і саме звідти завозиться зброя для вбивства українців. Блокують орків наші військові! А редутники заблокували українську економіку, бо ж великі підприємства з окупованих територій з початку війни перереєструватися на підконтрольних владі територіях і сплачували податки в українській бюджет. Тепер вкрадену звідти продукцію орки перевозять в РФ і там реалізовують. Економічні наслідки цих редутних шоу ми всі ще відчуємо. Бажано, щоб була і політична відповідальність редутних партій, які взяли і зробили удар по українській економіці, як і за газовий контракт 2009 року.

Чого чекаємо від літа? Санкцій проти РФ до повного виконання Мінських угод. Єдності і солідарності світу. Горішків для РФ на всіх фронтах стільки, щоб вона, нарешті, зламала зуби.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.