Україно, прокидайся. В Криму репресії та фсбшна нечисть

1 коментувати
Ми не можемо сьогодні звільнити півострів, але ми не маємо права мовчати про нього

Ліля Буджурова - наша колега, і її провина лише і тому, що вона кримська татарка. Вона ніколи нічого не крала з бюджету, не брала хабарів, не відбирала ні в кого власності, не мала мільйонів, не була депутатом, не наколядувала заводів - пароплавів, не загравала з жодною владою і з жодними правителями, і тому не отримувала ні від кого квартир і земель. Вона просто журналіст і просто кримська татарка. І те, про що вона пише - це жах. 

Мені здається, що українським політикам потрібно прокинутися. Всім, владі та опозиції, треба якось прийти до тями, зосередилися на пріоритетах, закінчити цю дешеву оперету, яка розігрується усіма без винятку, і зайнятися справою - захистом країни.

І вибачте нас, дорогі брати-татари. Я читаю Лілин пост, і моє серце розривається від сорому і болі, що ми так мало сьогодні робимо для вашого захисту.

Так, ми не можемо сьогодні звільнити Крим від фсбешної нечисті, що стравлює людей і калічить їхні душі, ми не можемо захистити внуків Лілі і інших українських і татарських дітей, яким відбивають печінки лише за їхню ідентичність. Але ми не маємо права забути про Крим і мовчати про нього.

Моє серце розривається від сорому і болі, що ми так мало робимо для захисту кримських татар

І це ж питання не лише до Рефата Чубарова і Мустафи Джемільова, а до кожного пристойного українця. В тому числі і до ВР. Вчора, замість дешевої оперети, розіграної усіма учасниками на погоджувальній (так соромно за присутність на дешевому спектаклі з традиційними стогонами про людей, закликами до повстань, слідчими із серії "рояль в кущах" , тікаючими депутатами, стогонами про придушення партії, мені вже давно не було). Жодного конструктиву, жодної пропозиції, як все ж-таки цього тижня зосередитися та прийняти єврозакони. І жодного слова про Крим.

Той лобістський закон, протягнутий, до речі, представниками однієї "маленькой, но очень озабоченной судьбой народа" фракції , про так звану вільну економічну зону Криму, терміново потрібно скасувати. Ненормально, що уряд не має жодного бачення нашої політики по Криму, тільки МЗС і дипломати згадують про крадіжку нашої території на всіх міжнародних зустрічах, але цього недостатньо, ми маємо виробити політику по Криму, його поверненню. 

Ліля, дорога, я не знаю, чи ти прочитаєш цей пост, і так не хочеться писати банальності, але вибачте. І тримайтеся. Мордор зникне. Але маємо разом прискорити його смерть.

Текст публикується з дозволу  автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.