Що я думаю про заяви президента Ізраїлю про ОУН

11 коментувати
Шкода, що деякі керівники сучасних країн й досі користуються штампами радянської пропаганди

Під час виступу в українському парламенті президент Ізраїлю Реувен Рівлін дозволив собі, на мою думку, певні некоректні і недипломатичні оцінки окремих сторінок трагічної української історії, зокрема, діяльності ОУН

Мені дуже прикро, що президент Ізраїлю не чув всі попередні виступи, де праведники, лідери єврейських громад, представники різних релігійних конфесій, українські патріоти, як то академік Іван Дзюба, хто першим голосно підняв тему Бабиного Яру, згадували невинно убієнних і їх спасителів, серед яких було дуже багато простих українців. Вони ризикували своїм життям і життям своїх дітей, аби врятувати єврейські родини і єврейських дітей.

Я рада, що всі виступаючі від української сторони проявили мудрість, повагу до пам'яті жертв і високу політичну культуру. Ми не замовчуємо ані героїчних, ані драматичних і чорних сторінок нашої історії, але кожному слову, кожній оцінці - свій час і своє місце.

Як на мене, певні висловлювання нашого високого гостя були недоречними в ці дні жалоби, в парламенті країни, яка сьогодні важко бореться за свою незалежність. Ми очікували від високого гостя в стінах українського парламенту також і слів на підтримку територіальної цілісності України. Цих слів, переконана, чекали і українські євреї, які сьогодні також на фронті, в аеророзвідці, в українській армії відстоюють незалежну Україну.

Рада, що всі виступаючі від української сторони проявили мудрість

Шкода, що деякі керівники сучасних країн й досі користуються штампами радянської пропаганди часів замовчування трагедії Бабиного Яру. І це ще більше свідчить про те, як нам потрібно активізувати всі наші зусилля, аби світ знав більше правди про українську історію, зокрема й про Бабин Яр, тему якого замовчували совєти, але голосно підняли саме українські патріоти.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.