Росія вже програла Україну

1 коментувати

Ми нарешті живемо своїм політичним порядком денним

В часи журналістської юності я, зокрема, вела й російський напрямок, працювала на всіх парламентських-президентських виборах в РФ. У березні 2000-го мене з оператором, єдиних з українських ЗМІ, акредитували на голосування Путіна під час президентських виборів, яке проходило в якомусь НДІ. Він прийшов на дільницю з тодішньою дружиною і родиною Чубайсів, а я ще й задала питання його дружині. Щось банальне, на кшталт – чи хвилюєтеся перед тим, як увійти в статус першої леді, та чим цей ранок в родині відрізнявся від інших сніданків-збиранків. Усі українські телегрупи тоді жили в готелі «Росія»: тільки там можна було переганяти з важких бетакамних касет. І ми з оператором Володею Якименко чесно поділилися нашим ексклюзивним відео з Плюсами, Новим і СТБ. Інтер мене за це навіть не вбив. 
Але це я до чого. Тоді в українських новинах обов’язково і щодня було кілька сюжетів про РФ. Ми знали всіх їх топ-політиків, полювали на їх коментарі й інтерв’ю на різних міжнародних подіях, пам’ятали всіх їх міністрів і губернаторів, знали спікерів і глав комітетів Держдуми. Вибори і політичне життя в Україні йшло за московськими лекалами. З невеличким відставанням у часі ми просто калькували їхні події, їхні результати виборів і політичні тренди. 

Прості українці нарешті забувають всіх цих кіркоровобаскових

Величезне щастя, що тепер цього немає. Ми дійсно відірвалися від запорєбріка. І питання не лише в тому, що там вбиті всі основи демократії та немає більше парламенту і уряду, а лише Путін і Кремль, тому немає жодного сенсу знати, хто там міністри та спікер. Це не має жодного значення, бо всі вони призначені в одну хвилину та можуть бути зняті однією людиною. 
Ключове інше – нам більше це не цікаво і не потрібно. Україна нарешті живе своїм політичним порядком денним. Політики, експерти, журналісти не знають імен і облич російської політичної ватаги. А прості українці нарешті забувають всіх цих кіркоровобаскових. І з фанатизмом слухають свого Винника чи кого там ще.
Натомість я була здивована, що вульгарна путінська пропагандистка знає всіх українських депутатів в ПАРЄ в обличчя, на ім’я та по-батькові. Кажуть, що ми там енний день – головні герої їх гебельсТБ. У Росії три дні поспіль транслюють український гімн. Та й взагалі гебельсТБ розповідає тільки про Україну. А що їм ще показувати – слів свого гімну вони не знають.


І це насправді хороші новини. Ми точно можемо прожити без РФ. І прагнемо одного – щоб Кремль відчепився від України. Росія без України не може, бо це крах її імперських амбіцій, повний програш зовнішньої політики, вбивство ключового міфу про «адін народ».
Ми на правильному шляху. І Україну Росія вже програла. Безповоротно.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

Народний депутат України, уповноважений із мирного регулювання конфлікту в Донецькій та Луганській областях

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.