На мінському фронті без змін

0 коментувати
Бойовики відмовляються не тільки звільняти заручників, але і передавати їм листи від рідних

Зранку перед вильотом в Мінськ встигла прочитати всю парламентську пошту і підготувати кілька звернень - відповідей на листи громадян, які, сподіваюся, допоможуть вирішити конкретні проблеми людей. 

Схоже, це був єдиний конструктив за день. Бо все інше - без коментарів. 

В Мінську представники ОБСЄ віддали мені мої листи до наших заручників, бойовики так і не дозволили сторонній і нейтральній місії ОБСЄ передати листи бранцям. Це - яскраве свідчення про можливості і вплив посередників переговорного процесу. Я вимагала від росіян передати ці листи їх " гуманітарним конвоєм", що шастає Донбасом. Російські " гуманні браття" відмовилися, бо ж в конвої не листи возять, а дещо інше. 

Так само координатору від ОБСЄ в гуманітарній групі Тоні Фрішу не дозволили зустрітися з бранцями на окупованих територіях, коли він минулого тижня відвідував ОРДЛО. І навіть відмовилися надати інформацію про іх реальне місце утримання. Так само до бранців не пускають ані Червоний Хрест, ані " Лікарів без кордонів " , ані інші місії. 

При цьому пан Фріш мав змогу відвідати слідчі ізолятори на українській території і безперешкодно поспілкуватися про умови утримання з тими, хто порушив закон. 

Координатору від ОБСЄ не дозволили зустрітися з бранцями на окупованих територіях

Також представники ОРЛО так і не змогли пояснити ОБСЄ, чому й досі не відкрито КПВВ в Золотому і чому люди мордуються в 40-градусну спеку в єдиній на Луганщині черзі в Станиці Луганській. 

Щодо звільнення заручників, то я, заради справи, утримаюся від жодних коментарів на цю тему до того дня, доки ми не звільнимо хлопців. Прошу журналістів, ЗМІ і родини заручників з розумінням поставилися до цієї позиції. Будуть новини - буде й інформація. Поки що все без змін, на жаль.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.