Коридор смерті. Два роки після Іловайська

2 коментувати
Імена вбивць – ось ключове. І вбивці за військові злочини мають відповідати в міжнародному трибуналі

Два роки тому в ці дні ми з колежанками Ірою Луценко і Машею Іоновою єдині мчали в польові військові госпіталі, куди якраз привозили понівечених хлопців з-під Іловайська та з-під Луганського аеропорту. Всі вони розповідали, що їх прицільно розстрілювали росіяни. І показували в своїх мобільниках фото тих вбивць і їхньої зброї з псковських і інших російських дівізій.

Вбивці - ті, хто перетворив " зелений коридор" на коридор смерті , хто розстрілював наших хлопців і хто дав наказ вдертися в Україну, окупувати частину нашої землі і вбивати українців. Кожен депутат Держдуми і Сенату РФ, що проголосував за вторгнення, кожен "заблукавший" бурят, псковський танкіст, ростовський десантник - вбивці українців. А відповідний наказ дав Кремль.

Чи були помилки українських воєначальників під час цієї операції? Я не військовий експерт, нехай відповідь на це важке питання дають експерти, воїни і добровольці, що пройшли те пекло. Але не самозванці, що в той час "перев'язані і дуже поранені" лежали в балаклавах і бинтах в лікарні, втекли від своїх батальйонів в перші хвилини небезпеки, а потім з'ясувалося, що вони аферисти, що навіть не мають необхідного фаху і освіти, але і тоді ризикували життям побратимів, і сьогодні танцюють на кістках. 

Я не виключаю, що тоді наших військовим начальникам не вистачало фаху і знань, елементарних навиків ведення бою і розуміння ситуації, адже ніхто і ніколи не воював до того, й у страшному сні не міг уявити російського повномасштабного вторгнення. Нехай експерти дають оцінку діям кожного.

Кожен російський депутат, що проголосував за вторгнення, кожен "ростовський десантник" - вбивці українців

Але імена вбивць - ось ключове. І вбивці за військові злочини мають відповідати в міжнародному трибуналі. Вбивали наших хлопців з російської зброї " браття" і оплачені ними покидьки-найманці - проросійські сепаратисти. 

Маємо докласти всіх сил, всіх зусиль, щоб ці міжнародні суди відбулися. Така моя думка. І вічна пам'ять героям.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.