Кому вигідні феєричні заяви ватажка бойовиків

2 коментувати
До кінця липня мають відбутися телефонні переговори в Нормандському форматі, і Путіну потрібно піднімати ставки

Чому саме зараз ці феєричні заяви від ватажка бойовиків? Ну, може була спекотна неділя, можливо, завезли традиційну російську гуманітарку з традиційним російським продуктом і "вожді" перепили. Їхні заяви – питання до психіатрів і прокурорів, які всю цю терористичну маячню мають збирати в одну справу про розпалювання міжнаціональної ворожнечі, замах на територіальну цілісність країни. А суди – українські і міжнародні – виносити вироки. 

Але в цій маячні терористів є одне але. Вони несамостійні. Навіть коли п'яні. Вони озвучують те, що їм написав Кремль, що в їхні дурні голови вклав Кремль, який призначив їх " вождями". "Новоросія", "Малоросія"- це "історія", яку пише Кремль, який не бачить Україну і казиться, що Україна була, є і буде. Чому саме зараз ці чергові шизофренічні заяви? Бо завтра Мінськ, чергові зустрічі , і там ОРДЛО потрібно відволікати увагу від теми заручників, теми безпеки. Бо до кінця липня мають відбутися телефонні переговори в Нормандському форматі, і Путіну потрібно піднімати ставки, продовжувати свою цинічну гру, що "нас там нет", "это молодые республики" и "покорённые народы Донбасса, с которыми Киеву надо вести прямой диалог". Це намагання переключити увагу із заблокованого звільнення заручників, щоденних обстрілів. Щоб всі експерти і ЗМІ цитували терориста з його маячнею, а не вимагали від РФ звільнення заручників і дотримання режиму тиші. 

Варто робити своє: посилювати тиск на РФ, посилювати армію, восени ухвалювати закон про реінтеграцію

Цю маячню не варто коментувати, на це не варто звертати увагу, варто робити своє: посилювати тиск на РФ, посилювати армію, восени ухвалювати закон про реінтеграцію, звільняти території, в тому числі і від деградованих п'яниць, які марять " Новоросією". Місце цих деградантів за порєбріком, там вже ціла колонія малоросів, от хай там і сидять, поближче до кремлівський господарів.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.