Іспит на відданість цінностям

0 коментувати
Серед моїх друзів і знайомих є ті, хто має іншу орієнтацію. Я люблю і шаную їх і їхнє право бути собою, не боятися бути собою

Я люблю Оскара Уайльда , його "Портрет Доріана Грея" - це про політиків. Без творів Чайковського неможливий жоден оперний театр. Їхній внесок в світову культуру є беззаперечним, і можна навести ще сотні прикладів інших талановитих видатних особистостей. 

Гомосексуальність – не хвороба, не інфекція, нею не можна заразити. Це просто іншість. Люди, які мають іншу орієнтацію – рівні, вони такі самі громадяни, як і всі інші. Вони так само працюють і сплачують податки, воюють за Україну і виборюють її незалежність, будують її економіку і вірять в її європейське майбутнє. Іншість не може бути підставою для ненависті.

Мене коробить від масних жартів Путіна про "'мундиры голубые".

Серед моїх друзів і знайомих є ті, хто має іншу орієнтацію. Я люблю і шаную їх і їхнє право бути собою, не боятися бути собою.

Марш рівності пройшов без особливих провокацій і пригод. Хоч кілька поліцейських постраждали від дій радикальних молодиків. Київ і Україна склали іспит на відданість фундаментальним європейським цінностям – право бути вільним, рівним, бути собою. Це добре.

Щодо тих, хто має інші, консервативні погляди і є противником прайду – це право кожної людини сповідувати ті чи ті погляди. Навіщо на поліцейських тільки нападати? Насильство і агресія не вітається і засуджується в "Біблії", до речі.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.