Головний меседж Путіна по Україні

10 коментувати
Кремль продовжує політику заклику до прямого діалогу з бандитами і фсбешними маріонетками

Я не буду коментувати пропагандистську маячню про громадянську війну і переворот, що вже набила оскомину. І навіть перевернуті з ніг на голову прописні істини про "попытки заигрывать с террористами - пожароопасны; любая помощь суверенным государствам должна не навязываться, а предлагаться; постсоветские страны поставили перед ложным выбором между Западом и Востоком; антигитлеровскую коалицию; горькое переселение народов; политику, в которой самоуверенность и уверенность в безнаказанности определяет приоритеты "- це все до спеціалістів з неврівноваженого стану задзеркалля.

Але по Украіні ключове прозвучало в наступному кремлівському меседжі: "согласованные с людьми Донбасса ключевые позиции об устройстве их жизни". Але хто визначив, що Моторола і Бородай чи навіть захарченки і іже з ними - це голос Донбасу? Продовжується політика заклику до прямого діалогу з бандитами і фсбешними маріонетками.

Позиція Києва інша - голос Донбасу став переселенцями, бо бандити з російською зброєю вигнали іх з рідних будівель і міст. Саме ці люди- справжній голос Донбасу- мають обрати легітимну владу, по українським законам і за стандартами ОБСЄ. Владу, яка презентуватиме Донбас, а не Кремль і ФСБ. Справжній Донбас з Києвом завжди домовиться. Без "навязывания помощи" ззовні.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.