Безвіз є. Що далі?

1 коментувати
Зараз час не святкувати, а навпаки, не розслаблятися

Я виграла десь два десятка парі по безвізу, в людей, що не вірили. Серед тих, хто сумнівався, були й дуже близькі друзі, як це не дивно, й політики, з якими ми маємо різні ідеологічні погляди .

Але зараз час не святкувати, а навпаки, не розслаблятися. Ключові пріоритети, над чим ми зосередимося і за що будемо жорстко боротися і битися: це повна імплементація Угоди про асоціацію, включно з адаптацією законодавства і впровадження стандартів НАТО в оборонному і безпековому секторі, в сфері захисту прав людини і екології. Це дуже марудна робота, вона не є цікавою для ЗМІ, на цьому не зробиш скандалів чи піару, але саме це і є ті маркери, які реально дозволять нам стати членами НАТО і ЄС. Причому НАТО є пріоритетом.

Маленький нюанс: всі країни останньої хвилі розширення ЄС зі Східної Європи, спочатку доєднатися до НАТО. І я не думаю, що це співпадіння. 

Це план змін країни. Цілком реальний

Членство – це мета. Але так само, як і з безвізом, це не мрія про блюдечко з кайомочкою, на якому принесуть біопаспорт. Це план змін країни. Цілком реальний. І він так само слугуватиме серйозним аргументом і фактором для реінтеграції Криму і Донбасу. Бо там вже виросло молоде покоління, яке точно в ці дні ностальгує за свободою, і знає, що європейська Україна краще " страны рабов". Ми сумуємо за тобою Крим і думаємо про тебе Донбас. Ми за вас боротимемося. А ви допоможіть нам в цьому, там – вашою позицією, що ви частина України. 

Таким я бачу свій особистий громадянський і політичний шлях на найближчі роки. І в мене є величезна мотивація – я хочу жити в європейській Україні, рівній партнерці в НАТО І ЄС .

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.