Сім пунктів Путіна

8 коментувати
На відміну від пізнього Брежнєва, який був неадекватний і недієздатний, Путін хоч і неадекватний, але дієздатний

Про що я думаю? Ось Дмитро Орлов вчасно навів цитату Макіавеллі: "У всіх діях людей, особливо в діяннях государів, саме результат виносить вирок, якому немає оскарження".

Не знаю, що він мав на увазі, так як працює на владу. Мабуть, мав на увазі, що можна порушувати моральні норми, бити журналістів, вбивати опозиціонерів, красти, аби в результаті все було добре. Але давайте відповімо на питання про відповідність результату діяльності Путіна його прагненням:

1. Говорив про відродження СРСР у вигляді економічного союзу і так далі. Тепер більшість колишніх радянських республік готові об'єднатися тільки в одному - бажанні бути подалі від Росії.

2. Говорив про скріпи, православний світ, слов'янське братерство. Ну, зрозуміло, що український народ думає про це. Жирний хрест поставив своїми руками.

3. Імідж Росії відновити хотів. Члени вісімок, економічні форуми, привабливість країни для інвесторів. Мільярди на Олімпіаду, Ходорковського випустив, старався. Результат очевидний.

Колишні члени СРСР готові об'єднатися тільки в одному - бажанні бути подалі від Росії

4. Запропонував народу в обмін на політичні свободи стабільність. Мовляв, не розгойдуйте човен. Тепер з цією донецько-луганською історією і подальшими санкціями сам розгойдав.

5. Хотів не пустити ракети НАТО до кордонів. Ну, ви в курсі, що сталося зворотне.

6. Про боротьбу з корупцією мовчимо. Перетворили її чи не на головний скріп. Мовляв, така традиція на Русі здавна. Губернаторам належить красти.

Звичайно, підсумки підбивати зарано. На відміну від пізнього Брежнєва, який був неадекватний і недієздатний, цей хоч і неадекватний, але дієздатний. У нас у гостях зараз Владислав Іноземцев, який говорить, що стагнація може тривати довго, і раніше смерті Путіна чекати особливих змін не доводиться. А я от думаю, що він ще що-небудь утне, що нікому на думку не спаде. І з'явиться сьомий пункт: «Хотів як можна довше утримувати владу, але сам її і зруйнував».

Ось ця історія про блокаду Криму, вона, мені здається, теж із серії «хотіли одного, а ефект буде зворотний». Може, я не правий, але здалеку здається, що потрібно, навпаки, максимально зберігати з Кримом і бізнес, і людські стосунки.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.