Рязанов створив радянську людину

3 коментувати
Рязанов створив радянську людину
Він виявився вкоріненим у часі та просторі

Стосовно Рязанова: зіткнувся з тим, що неможливо нічого пояснити. Ні іноземцям, ні людям іншого покоління.

Тобто він виявився вкоріненим в часі та просторі. Просто невід'ємна частина пізнього СРСР. І поза цим контекстом незбагненна.

Його популярність була неймовірною. І думаю, як добре, що він не зумів нею скористатися раціонально. Не збудував будинок свого імені на Остоженці, не очолив ніякого фонду збору мзди абощо.

Зате тільки-но з'явиться нова публічна фігура в Росії, спершу визначаєш, на кого з рязанівських героїв вона схожий.

Було відчуття, що він цей світ не описав, а створив. Як Боб Марлі створив з людей самого різного походження Джамайка Піпл, так Рязанов - радянську людину.

Мине ще трохи часу, будуть росіяни, українці, грузини, молдавани. І буде зовсім незрозуміло, що це таке було. Але радянська людина була. І намагаючись сказати про неї щось хороше, показуватимуть фільми Рязанова.

Земля пухом.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.