Путін і віолончеліст. Чому така "криша"?

2 коментувати
Історія з Сергієм Ролдугіним багата не тільки як віртуальна папка для майбутнього прокурора, але і як ключ до розуміння Путіна

Вона зближує Путіна та його оточення, а також тих, хто через віолончеліста розплачувався з організованою злочинністю. Коли під час перебудови кримінальні авторитети були стурбовані легалізацією свого бізнесу, вони теж використовували "художників". Ну, ми більш-менш точно знаємо про Кобзона та Церетелі.

Людина мистецтва легко переміщується із одного соціального кола до іншого. Я сам, пам'ятаю, хвалився, що у мене в галереї фінансовий директор Демократичної партії США міг зустрітися з Зюгановим, практично бомж Катя Медведєва з Михайлом Горбачовим, сенатор, мультимільйонер і поет-безсрібник. Так чи інакше, з точки зору бандита та політика путінського спрямування, художник - найкраща "криша", він поза підозрою. Він може тільки тупотіти ніжками, як Анатолій Осмоловський, мовляв, де мої гроші, де моя слава. І дядько йому це забезпечить, а натомість...

Путін чомусь думає, що і в світі статус музиканта такий щит проти звинувачень у махінаціях. Він типу "ху-дож-нік", а ви тут з якимись цифрами та документами. В результаті вийшло навпаки. Коли Лужков говорив, що дружина – талановитий бізнесмен, всі сміялися, а заперечити нічого було. А тут навіть Путін не може сказати, що віолончеліст – бізнесмен. Питання тільки в розумно складених питаннях і вчасно озвучених.

Він типу "ху-дож-нік", а ви тут з якимись цифрами і документами

І вважаю, світовій громадськості це потрібно не тільки через протистояння путінської політики, але і для своїх "тьорок". І багатий актор - улюбленець публіки, що не бажає платити податки там нічим не відрізняється від крамаря. Адже коли Путін сприймає викриття та санкції як спроби іншого, більш потужного угруповання відібрати його бізнес за грабіж "простих" людей, панамська історія показує, що він у чомусь правий. Так там все більш цивілізовано і демократично, наші ж безцеремонно беруть у держави гроші, а там спритно не платять державі податки, але і там надбагаті беруть у бідних.

Коли Путін каже - а подивіться, що творять в Європі - чим вони кращі за нас, йому здається, він захищається, а насправді західні журналісти з допомогою Путіна будуть своїх шмагати. І заслужено. У зв'язку з цим потрібно скласти перелік голлівудських фільмів про переділ територій у кримінальних синдикатах і стане зрозумілим наступний крок Путіна після створення Нацгвардії. Якщо йти за логікою кіно, наступний крок - чистка лав від потенційних зрадників. Потім демонстрація контролю території. Потім "остання спроба домовитися". Донбас потрібно віддати так, щоб разом з ним і відповідальність за  збитий Боїнг пішла до "ополченців". Бажано вже мертвих. Треба переглянути.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.