Мій прогноз для Росії

28 коментувати
З усіх засідок, в які потрапила РФ, завдяки політиці третього терміну Путіна - сирійська війна поступово стає головною

Смерть людей, яких ти знав, як укол. Начебто "виїхати-то поїхав, з чистого листа життя почав, але там де могили близьких - там і твоє серце". Тому що немає більш сильного почуття, ніж почуття втрати. А більшість, переважна більшість людей, чиє життя мені дороге, живуть в Росії.

І тому, як би я не бравував своїм безбідним існуванням в новій країні з прекрасним кліматом, морем і горами, відсторонитися від того, що відбувається в Росії, не виходить. І ось найтривожніше. Я майже на 100% впевнений в цьому прогнозі:

З усіх засідок, в які потрапила Росія, завдяки політиці третього терміну Путіна - сирійська війна поступово стає головною.

Я нічого не розумію в сирійських розкладах, але я розумію дві речі:

1. Путін відстоює пріоритет "цілісності Сирії" перед іншими завданнями, цілісності де-факто вже немає і бути не може, а значить, ми росіяни там надовго і з досить швидким переходом до сухопутних операцій.

2. У Саудитів і Туреччини з одного боку, у Путіна з іншого - різні списки "терористичних організацій" і "конструктивної опозиції". Це означає, що з початком сухопутної операції вони фактично почнуть воювати один з одним.

Це і є війна. З випливаючим тиловим статусом всій Росії.

Так, можливо, українці, ізраїльтяни, Китай, афганські таліби потирають руки, кожен зі своєї причини. Найближчим часом Росія ослабне набагато більше, ніж в результаті згубної політики попередніх двох років. Але тилова Москва та Перм "все для фронту і все для перемоги" - це трагедія. Для фронту, далекого настільки, що доводиться пояснювати, що ми там взагалі робимо. І для перемоги, яка неможлива.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.