Кіно – попкорніум для народу

1 коментувати
Не має значення, скільки у тебе грошей на рахунку, але, якщо після себе в кінотеатрі ти залишаєш це, ти - морально-етичний люмпен

Причина всіх бід - не корупція. Вона на картинці. Це глибоко закопана пролетарскість. Не важливо, скільки у тебе грошей на рахунку, але, якщо після себе в кінотеатрі ти залишаєш це, ти - морально-етичний люмпен.

Субота. Тата, мами та їхні дітлахи йдуть на мультик. Зала повна. Ступаєш всередину, проходиш сходинки і впираєшся в два контейнера 1,20 заввишки. Навіщо? А озирніться - черга молодих мам і тат з відрами попкорну і чипсів. У кіно ходять дивитися? Ні, поїсти. Як тільки згасне світло, починається хрускіт упаковок, що відкриваються, а по залу розноситься невивітрюване амбре. Хліба і видовищ? Але, може, тихіше і не в таких обсягах? А можна трапезу до чи після?

Ні, сидять мами-тата і хрумтять весь сеанс. А з ними діти - отримують установки поведінки.

Менш толерантні до монотонного "хрум-хрум-хрум" намагаються робити зауваження особливо голодним - мало допомагає. Кіно - попкорніум для народу і найважливіша з їдалень?

Але саме пекло у фіналі.

Тонким шаром крихти від чіпсів і попкорну на сидіннях і підлозі, перевернуті відра і пакетики, порожні склянки і пляшки. І молоді (до 40) батьки і діти, які, не моргнувши оком, залишають за собою гадючник.

Сидять мами-тата і хрумтять весь сеанс. А з ними діти - отримують установки поведінки

Свідомі наповнюють залишками трапези ті двоє величезних сміттєвих баків на вході. З горою. Привозять третій: він теж наповнений.

На перекурі мами-тата промахнуться повз урни, не пристебнувшись, махнуть через подвійну осьову, а вдома у Facebook будуть писати, що у всьому винні олігархи і корупціонери. Ну так, хто ж ще топче попкорн відрами, залишаючи третину під собою. Відомо, олігархи, падли.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.