У чому різниця між українцями та росіянами

31 коментувати
Переважній більшості російських громадян їх держава та її лідери подобаються

За підсумками розмов з моїми російськими знайомими про те, що нічим наші країни і народи не відрізняються.

І в Російській Федерації, і в Україні держави злочинні за своєю суттю. Сподіваюся, всі розуміють різницю між державою та країною?

Правда, злочинна сутність наших держав різна.

У росіян держава - це грабіжник, бандит і пахан. Відібрати чуже, наїхати на слабкого, показати хто тут головний, за ким сила, опустити, обдурити, обіграти лоха, діяти по бєспрєдєлу - ось чим живе держава російська. З недавніх грабежів - бомбанули у Молдови Придністров'я. Оббрехали і пограбували Грузію. Постійні загрози Балтії. В України віджали Крим і частину Донбасу.

В українців же держава злодійська, де влада дісталась злочинцям, кишеньковим злодіям і баригам. Цим грабувати - слабо. Сподіваюся, всі розуміють різницю між пограбуванням і викраденням? Крали, крадуть і будуть красти. З бюджету, у своїх громадян, можуть, звичайно, і у сусідів. Але силу не застосовують. Тут наші дрібнуваті.

Обидві держави заслуговують смертного вироку за свої злочини і, звичайно, повинні бути ліквідовані. Обидві - пережитки темного минулого, неефективні, і варто поховати їх на звалищі історії.

Російська держава свій народ вважає тупим бидлом і особливо з ним не церемониться

Але ось тут і є очевидною кардинальна відмінність між нашими країнами. Переважній більшості (нехай не ображається меншість інших росіян) російських громадян їх держава та її лідери подобаються. Вони їх підтримують. Їх повністю влаштовує і те, як влаштована їхня влада, і той, хто там головний. Більше того, така держава їх надихає. І всіх, хто їх державу та лідерів критикує, вони вважають ворогами, агентами, злісними заздрісниками і іншим набродом, який треба знищити. Тому російська держава свій народ вважає тупим бидлом, особливо з ним не церемониться і особливо не переймається щодо діалогу. Замість нього - масова пропаганда про те, що всі сусіди навколо - вороги і фашисти. Практично весь світ - недруги. Особливо, звичайно америкоси - піндоси. І треба всім об'єднатися і згуртуватися навколо государя і вітчизни.

А ось практично всі українці не люблять свою державу, а також весь правлячий політичний клас - будь то опозиція чи влада. Всі громадяни України давно розуміють, що цю державу потрібно повністю демонтувати і будувати іншу - нову. І вони з задоволенням поставили б усіх цих політиків, чиновників та інших мародерів при владі до стінки. І нехай вас не дивує, що іноді українці за них голосують. Це не по любові. Це щоб призначити відповідальними. Ну, і по помилці, що одне лайно - краще іншого. Або що краще з поганою владою, ніж зовсім без неї. Наша держава знає, як до неї ставиться наш народ. Наша влада боїться і ненавидить українців. Тому їй доводиться вести з цим народом усілякі розмови, в чомусь переконувати, десь обманювати, десь загравати, а десь обіцяти, йти на поступки. Нехай і дрібні. І якщо когось з найбільш активних і небезпечних ліквідувати - то по-тихому, грунтовно його оббрехати.

Ось це і є відповідь на питання, чим українці відрізняються від росіян, а також у чому різниця між нами, нашими країнами і нашими державами.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.