Що мене обурює у призначенні Луценка

18 коментувати
Громадянам України заявляють, що швидкі зміни неможливі: є закони, які не можна так просто порушити. Але призначити свою людину закон не завадив

Я не буду ойкати і айкати про те, що змінили закон про прокуратуру. Я не буду стверджувати, що тільки людина з юридичною освітою і 10-річним прокурорським досвідом може бути в Україні генеральним прокурором. Дурниця все це.

Щоб бути у нас генеральним прокурором, не освіта і досвід виживання в системі потрібен – потрібна, насамперед, політична воля. І воля залізна й незламна.

Сміливість потрібна і тверезий розум, щоб оточити себе згуртованою командою.

Характер бійця і реальна незалежність від президента - щоб планомірно садити його оточення, поступово підбираючись до президентського горла. І закон тут ні до чого.

Я навіть не буду обурюватися невідповідністю цим вимогам Юрія Луценка, у якого немає необхідних якостей - немає політичної волі. А є повна залежність від Порошенка і нескінченна здатність пристосовуватися до обставин. Нехай побуде генеральним прокурором - це тільки прискорить крах візантійської кадрової системи президентської команди.

Нехай побуде генпрокурором - це тільки прискорить крах кадрової системи президентської команди

Але ось що по-справжньому мене обурює - це те, що нам, громадянам України, заявляють, що швидкі і радикальні зміни неможливі: є закони, які не можна так просто порушити, є усталені процедури, яких слід дотримуватися. Але коли потрібно свою людинку в обхід закону поставити на потрібну посаду - то тут закон не перешкода. Дуже швидко і рішуче влада готова цей закон скасувати, змінити або просто проігнорувати.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.