За такі слова звільняють у Львові

12 коментувати
Втекти з російського мракобісся в українське - невелика перемога

За такі слова звільняють у Львові.

«Є райони, де взагалі нічого немає – ні одного культурного центру, жодної бібліотеки, театру чи кінотеатру. Це мертві райони в культурному сенсі. Єдина розвага для людей у такому районі – церква. І церква починає на цьому жирувати та зловживати страшним чином.

В одному з таких районів в кожній школі у вестибюлі стоїть фігура Божої Матері, обкладена квітами, такий маленький вівтар. Іноді я там заставала моменти, коли під час уроків діти стояли, як на лінійці, перед цим вівтарем, а пастор правив службу. На моє питання, чому діти тут, а не на уроках, ніхто не знайшовся що відповісти. Це їх гроші. Їхні парафіяни – це їх гроші, а парафіян треба виховувати з малих років. Якщо людина звикла ходити в церкву як на єдину розвагу в своєму світі, і вносити пожертвування, то церква буде процвітати».

Я на 100% згоден з тим, що сказано вище. Але, в принципі, це і не важливо. Громадянське суспільство тестується і на таких звільненнях. Таврувати ганьбою сепаратистів та шанувальників Путіна легко. Виявляти корупціонерів - теж. Але важче за все ставити на місце тих, хто свій. Мракобісся може звучати на будь-якій мові. В тому числі і українською. Середньовіччя та скрепи можуть бути у будь-якої національності. І втекти з російського мракобісся в українське - не велика перемога. Так не побудуєш успішну країну ХХІ століття.

Може, звільняючи за таке, і можна виграти вибори у Львові.

Але не можна виграти вибори по всій Україні.

У тексті представлено точку зору автора, яке може відрізнятися від офіційної позиції компанії. Відповідно, подана інформація не може трактуватися одержувачами розсилки та представниками ЗМІ як публічна і офіційна.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.