За день до безвізового режиму

1 коментувати
Нам залишився один крок: набрати в комісію чесних людей

У стандартному голлівудському бойовику герої не можуть перемогти відразу. Для початку вони повинні програти, потім їх повинні зрадити, потім вони виправляють те, що зробив їх безглуздий помічник і зрештою перерізають правильний провід за 2 секунди до вибуху. І залишається тільки на фінальний поцілунок.

Те ж саме в Україні. Те ж саме з безвізовим режимом. Як би було в нудному сюжеті - проголосували все, що потрібно, з першого разу, тому що корисно, тому що так треба. Сформували комісію з чесних людей. Отримали разом з Грузією безвізовий режим. Але не в Україні. 17-го числа - в останній день Х. Порошенко летить до Юнкеру. З Грузією ми вже не змогли, бо не з першого разу. Але взяли в результаті. Правда, з дулею в кишені, але взяли. До речі, забули про геополітику, про біженців та проголосували. А ще тиждень тому це заважало нам отримати безвізовий режим.

І залишається один день. І один крок. Набрати в комісію чесних людей. Сили добра знову вийшли проти сил зла, а годинник цокає. І треба перерізати провід. Як завжди, в останній день. Щоб не було нудно. Здавалося, вже так просто. Але інтрига буде жити до кінця. Тим більше, так хочеться посадити туди своїх. А не дають. А чужих не можна, але і отримати безвізовий режим треба. Без нього теж не можна. Але чужі ж можуть і чесно працювати. А це ризик. Краще ж свої. І може ще потягнути, передавити, не здаватися ось так відразу.

Бути чи не бути. Герой задумався, чи варто рятувати світ і заради чого. І глядач чекає в напрузі. Ось це сюжет. Ось це драма. Ось це акторська гра і робота сценаристів. Навіщо це все?

Інтрига буде жити до кінця. Тим більше, так хочеться посадити туди своїх. А не дають

Можливо, для того, щоб останній поцілунок Порошенко і Юнкера був таким солодким?

І коли ми отримаємо безвізовий режим, а ми його отримаємо, якщо провід таки переріжемо і призначимо людей в комісію, чергова частина бойовика Української Історії закінчиться. Щоб не відволікати нас від захоплюючого серіалу "МВФ, прем'єр та всі-всі-всі".

У тексті представлено точку зору автора, яка може відрізнятися від офіційної позиції компанії. Відповідно, подана інформація не може трактуватися одержувачами розсилки і представниками ЗМІ як публічна і офіційна.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.