Українські скрепи. Хто вперто наслідує Росію

19 коментувати
Якщо ви хочете безпечні вулиці, хорошу медицину, високу зарплату – тоді ви за свободу, повагу, толерантність. Якщо проти – не нарікайте потім

12 червня. Київ. Столиця України. Яка Європа. Ряд агресивних громадян не приховують, що готові бити інших громадян, тому що їм не подобається життєвий вибір цих громадян. Їх сексуальна орієнтація. Скрепи, скрепи.

Практично один в один нагадує поведінку Росії, яка не в силах змінити щось у світі навколо себе звертається до грубої сили, щоб змусити інші країни жити так, як вона, Росія, хоче. Один в один.

Це поведінка - ознака слабкості. Насильство – останній засіб, коли ти програв, і у тебе немає більше аргументів, немає більше можливості переконати. І ти починаєш застосовувати насильство. Люди, які мають намір напасти на мирний захід людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, також програють. Вони програють свій бій з історією. Вони програють майбутньому, застрягши в минулому. Вони б з такою ж радістю не тільки вирішували, кому з ким спати, але і відправили б жінок на кухню. А потім ще й одягли б в паранджу, заборонивши працювати і виходити з дому. Ці люди з минулого, які заважають розвитку держави. Розвитку суспільства. Прагнуть його зупинити і зробити всіх такими ж невдахами, як вони.

Якщо Україна хоче бути багатою державою, у нас узаконять одностатеві шлюби. З часом

Подивіться на статистику. За дивним збігом обставин, чим вільніше суспільство, тим воно краще живе. Це аксіома в сучасному світі. Винятком може бути тільки якщо вас мало, і Аллах посадив вашу маленьку країну на велику дірку з нафтою і газом. Біда тільки в тому, що і ці винятки – тимчасові.

І тому свобода свята. Тому що вона дозволяє зробити світ краще, багатше, надійніше, на відміну від криків популістів всіх мастей і таких же радикалів. Максимально розкриваючи творчий потенціал людини, який стає нині основним драйвером розвитку економіки. Якщо ви хочете безпечні вулиці, хорошу медицину, високу зарплату - тоді ви за свободу, повагу, толерантність. Якщо ви проти - не нарікайте потім на зростання тарифів або той факт, що немає ліків у лікарні. Це вибір. Вибір суспільства. Вибір між повагою і варварством.

Якщо суспільство хоче бути багатим, воно росте і розвивається. Точно так само, як і людина. Вона може не працювати і жити під мостом, не бажаючи розвиватися, але тоді не повинно виникати питань, чому вона помирає в 30 років і живе не дуже добре.

Якщо Україна хоче бути багатою державою, у нас узаконять одностатеві шлюби. З часом. На певному етапі розвитку економіки. Тому що гей-шлюби - це не про відносини між людьми. Це про економіку. У сильних економіках є два правила, дві святині: верховенство права і святість приватної власності. Саме у зв'язку з тим, що необхідно врегулювати ці питання у взаєминах між людьми однієї статі, які живуть один з одним, і вводять інститути гей-шлюбів. Нічого особистого, тільки бізнес.

І у суспільства на певному етапі завжди буде вибір. Або воно рухається вперед, зберігаючи заставу своєї успішності (верховенство права, святість приватної власності) і дозволяє гей-шлюби, або йде проти основних постулатів успішної економіки. І тоді скрепи. У Придністров'ї, Абхазії чи ДНР теж живуть люди і не вмирають від голоду. Питання в тому, чи хочете ви жити як в Лугандонії або ж як у Швеції. І ваша відповідь має визначати, чи підтримуєте ви толерантність, чи готові боротися за права тих, чиї погляди на вибір сексуального партнера відрізняються від ваших, чи ні. Все інше - це лицемірство. Не можна жити як в Швеції і поводитись як в Придністров'ї. Так не працює.

У тексті представлено думку автора, яке може відрізнятися від офіційної позиції компанії. Відповідно, подана інформація не може трактуватися одержувачами розсилки і представниками ЗМІ як публічна і офіційна.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.