Спасибі, Захарченко. Сепаратисти першими зірвали Мінськ

29 коментувати
Тепер виконання угод продовжать ще на рік. Ми, звичайно, публічно будемо сваритися, але де-факто нам це і потрібно

Захарченко призначив вибори на 18 жовтня. Хай береже Аллах цього мудрого державного діяча на віки віків. Або нехай ФСБ береже. Цей товариш щойно зробив усе, що нам потрібно. У грі, коли два автомобілі їдуть назустріч один одному, він звернув першим. І першим порушив Мінськ.

Тепер ми отримуємо все, що нам треба на даний момент. Війни немає і вже не буде. Російські новини показують Сирію. У той же час санкції з Росії ніхто знімати не буде. Дві основні умови для України виконані. При цьому Україна виконала всі свої зобов'язання де-юре. Де-факто ж, як у кредитних договорах, є зірочка і всі наші кроки залишаються суто на папері. Вимагати більше не можна, адже ми не саботуємо Мінськ. І при цьому немає ніякої інтеграції, яка була б згубною для нас в поточних умовах. Путін знову всіх переграв.

Звичайно, виконання Мінська-2 продовжать. Тепер ще на рік. Ми, звичайно, публічно будемо сваритися, але де-факто нам це і треба. Поки Росія остаточно не ослабла, назад ми Донбас забрати не зможемо. Бо забирати його потрібно тільки на своїх умовах. І разом з Кримом, в ідеалі.

Поки Росія остаточно не ослабла, назад ми Донбас забрати не зможемо

Поки ми не проведемо реформи, забирати Донбас назад не можна. Інакше Порошенко знову з усіма домовиться, і ми отримаємо феодалізм, який буде тягнути нас вниз і своєю корпоративно-соціальною культурою ще більше гальмувати реформи. Поки з гальмуванням самі справляємося.

Цікаво, ті, хто голосніше за всіх кричав про "зраду" при голосуванні за особливий статус, тепер вибачаться перед батьками постраждалих військових?

У тексті представлено думку автора, яка може відрізнятися від офіційної позиції компанії. Відповідно, подана інформація не може трактуватися одержувачами розсилки і представниками ЗМІ як публічна і офіційна.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.