Шоу регламентного комітету

4 коментувати
Заради чого в парламенті щодня захищають конкретного корупціонера

Хтось може пояснити мотивацію депутатів з регламентного комітету? Це ж люди, які свідомо вбивають себе як політиків. Що вони роблять? Вони щодня захищають конкретного корупціонера. Роблять це бридко. Нерозумно. Влаштовують базар. Всі це бачать. Всі все розуміють. І заради чого? Потім же все одно передають хід Парубію. А він внесе їх в Раду. У підсумку, від рішення цих депутатів нічого не залежить. І всі їхні старання лише негативно впливають на їхній імідж. І без результату для підозрюваного депутата. Цілковито. І вони на шару мочать самі себе. Хтось може пояснити цю логіку? Показово, що Ляшко не прийшов захищати свого милого депутата. Відправив своїх підручних. Тому що відчуває, що плюсів від цієї історії одержати не вдасться.

Можна було б зрозуміти, якби від рішення комітету щось залежало. Тоді так. Працювала б логіка. З певних причин потрібно відмазати депутата (депутатів). І вони влаштовують цирк. Але ж їхнє рішення ні на що не впливає. І навряд чи хтось скаже, що депутати в залі будуть голосувати, озираючись на регламентний комітет. Всі знають йому ціну. Навіть якщо під прикриттям цього цирку хочуть вивести з-під удару солодку парочку Розенблат-Поляков, то завал голосування в Раді ніяк не може бути пов'язаний з шоу на регламентному комітеті. Завалити голосування там можна було і без прелюдії. Зараз же тільки розлютили глядачів, які перебували у літній дрімоті і легко проспали б голосування в Раді, де могло просто не вистачити кількох голосів.

Єдині негативні персонажі в цій історії – депутати

І навіть незручна позиція звинувачення, яке стикається з відвертою пародією на суд в комітеті, не є логічним поясненням. Може бути і приємно для Пинзеника і Ко ставити прокуратуру в ідіотське становище. Але все одно ж їм будуть зрештою співчувати. Тому що картина наочно показує, що вони, Луценко і Холодницький, такі ж жертви цього цирку, як і тисячі телеглядачів. І в гіршому разі вони залишаться при своєму. У кращому – їм будуть співчувати. А у нас таких люблять. І єдині негативні персонажі в цій історії – депутати. Як ті, хто намагається зберегти свою недоторканність, так і члени регламентного комітету, які їм у цьому публічно допомагають. При цьому вся функція регламентного комітету згідно з законом має зводитися до того, щоб перевірити, чи правильно заповнили прокурори документи. І все. Не їхня справа порпатися в доказах. І ніхто їм нічого не повинен доводити.

Або це просто великий гуманіст Пинзеник так заразив всіх своїх колег? То він Мартиненка на поруки брав, тепер Довгого не хоче дати розслідувати, Лозового закликає визнати святим (за таку то любов до мощів), а Дейдею дати медаль за взяття відразу двох Ауді (зазвичай коли у вас немає грошей, ви позичаєте одразу на дві дорогі машини свою зарплату на десять років вперед і вам охоче дають). І це ще попереду Розенблат і Поляков, де на регламентний комітет вже потрібно буде запрошувати випускників інституту культури імені Поплавського, які доведуть, що всі відео – це монтаж. Можливо, була б його воля, він би і Насірова з-під ковдри врятував? Чи це просто у людини покликання таке? Хтось захищає тварин і вважає, що це його обов'язок, а голова Регламентного комітету думає, що його місія – захищати корупціонерів.

І, до речі, комітет – це прекрасний винахід. Серед 425 депутатів легко загубитися. А тут «дурь каждого видна», як на долоні. Зовсім недавно приз глядацьких симпатій йшов медичному комітету на чолі з Богомолець. Яка могла би вже претендувати на титул Доктор Зло, якби цей титул не звучав так пафосно. І ми могли просто називати її Доктор Схема. Тепер же прапор перейшов до регламентного комітету. А їх у нашому парламенті ще сила-силенна.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.