Що означає для збірної призначення Андрія Шевченка

7 коментувати
В Україні бояться образити людей, забуваючи, що головне - це мета. Тому збірною керуватиме «хороша людина», а не професіонал

Андрій Шевченко став головним тренером збірної України. Ну а що, адже людина хороша. Чому б не дати покерувати збірною. А то сидить без роботи, дружина в Лондоні, діти там само. Треба ж влаштувати важливу людину. Хорошу людину. І яка різниця, хто тут кому професіонал.

В Україні, не тільки у футболі, завжди так. Для хорошої людини нам нічого не шкода. Ми ж душевні люди. А потім поїзди не їдуть, товари не продаються, футболісти чомусь не бігають. Але людина ж хороша. Їй же треба дати шанс. І не змушувати ж таку хорошу людину проходити принизливий шлях з першої ліги, з дитячих команд. Це нехай ті, у кого Золотого М'яча немає, такий шлях проходять.

Заради хорошої людини нам нічого не шкода. Навіть завалити справу. Зрештою, справу і професіонал може завалити. І тоді вдвічі прикріше буде.

Адже з Шевченком вже не вперше так виходить. Був в останні 10 років у Динамо Київ приклад, коли команда раптом у футбол грати почала. З Сьоміним навіть у півфінал Ліги Європи вийшла. Тоді ще там Мілевський і Алієв грали, які поки ще не спилися. І ось прийшов Газаєв, почав тренувати. Витягнув з небуття хлопчика зі 130 кілометра, Ярмоленка, який так вдало змінив клуб (тренажерний зал) цього літа. Ще й у Хачеріді вірив. Загалом, нехай і росіянин, нехай потім надокучив усім з об'єднаним чемпіонатом, але тренер був хороший. І команда грала. Спочатку. У нього навіть своя модель гри була.

Але ось хороша людина Андрій Шевченко вирішив, що в Лондоні йому погано, та й спина болить, попереду Євро-2012, потрібно грати. І взяли його швидко в Динамо Київ, особисто президент взяв. Той, який великий професіонал і мислитель, Ігор Суркіс. І нічого, що під модель Газаєва футболіст Шевченко взагалі був не потрібен. Людина ж хороша. З цього моменту команда перестала грати. І знову пішло під укіс. Але людина ж своя, правильна, заслужена.

Шевченко просто буде згадувати, як він Казань брав і Реалу забивав. І надихати

В Україні бояться образити людей. Забуваючи, що головне - це мета. Забуваючи, що для керівника найважливішим є "Нічого особистого, тільки бізнес". Та й футбол в Україні досі залишається іграшкою олігархів, де тільки особисте, ніякого бізнесу. А бізнес - це коли з відкатом, тоді з прибутком. Ось Федерація Футболу пишається, що буде першою Федерацією в світі, в якої є свій завод з виробництва штучних полів. А це лякає, насправді. Хоча полів, напевно, буде багато. Що добре. А чиї гроші підуть на найдорожчі поля в світі, це не так і важливо. Напевно. Та й все одно їм, цим пенсіонерам. Їм гроші не так і потрібні вже. А людям потрібні. Теж хорошим людям дістануться, напевно.

Але це все дрібні забави. А футбол - не тільки гра, але й іграшка. Отже, результат не такий важливий. І нехай у олігархів грошей вже не так багато, і іграшки доводиться викидати, але загального підходу це не змінює.

Та й зрештою, взяли б якогось професіонала в збірну, чи то Маркевича, чи то, боронь боже, Капелло. А він раптом узяв би і обіграв Хорватію, Ісландію і навіть грозу авторитетів Косово. І що робити? Довелося б їхати на Чемпіонат світу в Росію у 2018 році. А це проблема. І відмовитися не можна, ФІФА застосує санкції. А їхати так і взагалі неможливо. А тут проблема розв'яжеться сама по собі. І завдяки хорошій людині. Якій два роки буде добре.

Є, звісно, варіант, що Шевченко буде просто обличчям, а всіма футбольними речами займатимуться спеціально навчені люди. Такі як Рауль Ріанчо, який вже вміло застосовував таку практику в Динамо. А Шевченко просто буде згадувати, як він Казань брав і Реалу забивав. І надихати. Адже для цього багато слів не треба, це вам не політика. Тут можна слово вставку "ееее" опускати і відразу різати правду-матінку. От Блохіну добре вдавалося. Та й Золотий М'яч теж був. Хоча, звичайно, Блохін не настільки хороша людина, напевно. Йому перед збірною довелося з низів, та ще й у Греції починати.

Загалом, хороша людина в Україні - це професія. А своя хороша людина - так взагалі. І не потрібні нам ці бездуховні західні практики. Їм людина не важлива. А у нас людина - всьому голова. Особливо якщо своя людина.

У тексті представлено думку автора, яке може відрізнятися від офіційної позиції компанії. Відповідно, подана інформація не може трактуватися одержувачами розсилки і представниками ЗМІ як публічна і офіційна.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.