"Развод" кошенят як на замовлення

11 коментувати
Вчора президент і прем'єр

Вчора президент і прем'єр "розвели" половину парламенту. "Розвели" красиво

Але Міжнародний валютний фонд не дав би гроші уряду, що перебуває в невизначеному становищі

Так, вчора президент і прем'єр розвели половину парламенту. Розвели красиво. Розвели заради 150 підписів. Без них не можна було ставити на голосування недовіру уряду. Без віри в те, що недовіра пройде, не підписалися б багато депутатів. Адже збирати підписи за відставку уряду серед Народного Фронту було б якось негарно. В результаті, в уряду імунітет на півроку.

Замовник "разводу" - МВФ. Фонд не дав би гроші уряду, що перебуває в невизначеному становищі. Для продовження реалізації програми співробітництва необхідна гарантія того, що уряд збереже свої посади в середньостроковій перспективі. Єдиний інший варіант - проголосувати програму уряду і дати гарантію ще на рік - фантастика.

Також на замовлення МВФ вчора "пішли" Шокіна. На лікарняний, чи ні - це тимчасово. Питання тепер в тому, чи продавив Фонд Кононенко.

І ключове питання: що тепер буде з урядом. В рамках "разводу" ключові гравці явно досягли домовленостей щодо того, яким буде новий склад і які нові міністри прийдуть. А які підуть. Кого ми побачимо: прийнятних осіб чи депутатів-схемщиків із БПП. І це покаже: позитив чи негатив був вчора в парламенті. Тут теж надія тільки на МВФ і Байдена.

І не варто говорити про те, що уряду поставили "незадовільно" і це погано. Чим гірша оцінка депутатів, тим краще працювали міністри. Чим прогресивніший міністр, тим гірша оцінка комітетом його роботи. Адже міністр-реформатор закриває схеми, які годують тих депутатів, які сидять у комітеті. Глобально це стосується і всього парламенту.

І так, це повинно зменшити рейтинги і президента і прем'єра. І це добре.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.