Путін та диверсанти. Замість війни буде мило

6 коментувати
Ніхто не стане починати зараз активну повномасштабну війну. Тому що санкції. Тому що SWIFT. І тому що Україна вже готова

Активність Савченко, Путін і його віртуальні диверсанти, Газпром, який раптом згадав про зиму, дика концентрація російського трешу, - таке враження, що нам показують трейлер нового серіалу, який виходить на екрани цієї осені.

І як завжди, найцікавіше вже в трейлері. А в фільмі буде нудне мило.

Савченко організовує Майдани так само нудно, як пише книги. Звичайно, вона може бути популярною серед певних верств населення, яких не бентежить п'яна жінка в кущах. І це б зіграло на виборах. Але виборів не буде. А публіка, яка ще вірить Савченко, не здатна на Майдани. Протести робить активна меншість, а її вже нудить від Савченко. Тому лірична лінія серіалу про головну героїню, яка приїхала з села в місто і шукає принца, вже провалена. Сценарист підкачав.

Путін і диверсанти так і залишаться Путіним і диверсантами. Їм разом добре, в російському телевізорі. Ніхто не буде починати зараз активну повномасштабну війну. Тому що санкції. Тому що SWIFT. І тому що Україна вже готова. Та й сенсу немає. Показово, що заговорили навіть не про теракти, а про бажання скоїти теракти, та ще й без жертв. Не схоже на Криваву Хунту.

Причому з метою вбити туристичний сезон, і без того вбитий на всю голову. Ще й наприкінці серпня, ніби восени в Криму намічався туристичний бум. Загалом, і тут лажа. Хотіли б збудитися до стану війни - підірвали б пару чоловік, або пару сотень. Баби ж ще народять, не шкода. Та й оголошував би про це особисто грізний Путін на спеціальній конференції, а не звідкись з Єревана, відповідаючи на випадкове питання. У підсумку, замість обіцяних спецефектів увесь екшн вже в трейлері, решту часу на екрані будуть лупити очі і розповідати, як це було. Справити враження це може тільки на натури зі слабкою нервовою системою, які готові кричати "паніка", навіть коли в кіно прибуває поїзд.

Путін і диверсанти так і залишаться Путіним і диверсантами. Їм разом добре, в російському телевізорі

А Газпром тепер теж може говорити що завгодно, малюючи турецькі і китайські потоки. Україна стараннями Коболєва і компанії вільно купує газ на європейському ринку за ринковою ціною і тепер Нафтогазу для цього вистачає навіть своїх власних коштів. Лякати Газпром може тільки сам себе. Перекритий вентиль завдасть лише легких клопотів Україні, і реакцією на нього буде хіба що добірна німецька лайка. І закопувати мільярди доларів в землю теж росіянам заважати не будемо, адже коли ці потоки побудують, не факт, що їхній газ комусь в Європі буде потрібен.

А один Ердоган нехай купує газ у дорого друга Володимира. Цей серіал турецький, і його показують по іншому каналу.

Висновок один: не дивитеся сумне російське мило. У світі зараз в моді зовсім інші сюжети.

Досить вже збуджуватися при кожному згадуванні слова "Путін".

У тексті представлено точку зору авторів статей, яка може відрізнятися від офіційної позиції компанії. Відповідно, представлена інформація не може трактуватися одержувачами розсилки і представниками ЗМІ як публічна і офіційна.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.